אחרי הפרידה המתוקשרת מאייל ברקוביץ', לאופירה אסייג יש שותף חדש. המגישה תנחה בשידור חי תוכנית אקטואליה חדשה מדי שישי לצד העיתונאי חיים לוינסון. בחודשים האחרונים, מגיש לוינסון תוכנית לייט-נייט בחדשות 12 לצד יאיר שרקי ובשנה שעברה, השתתף בתוכנית הריאליטי "המטבח המנצח" לצדו של קובי אריאלי. השניים הגיעו עד הגמר, אך שם הפסידו לליאור וספיר נרקיס. 

זו לא הפעם הראשונה שלוינסון ואופירה יהיו יחד על המסך. בחודש שעבר, השתתפו השניים יחד ב"מונית הכסף". עוד לפני כן, לוינסון היה אורח קבוע בפאנלים השונים ב"אופירה וברקוביץ'".

כזכור, בחודש דצמבר הודיעו בקשת 12 כי אייל ברקוביץ' ביקש לסיים את החוזה שלו, אחרי שש שנים משותפות על המסך בתוכנית האירוח הפופולרית שלו עם אופירה אסייג, "אופירה וברקוביץ'". בנוסף, פורסם שהשניים לא ימשיכו לשדר יחד גם את תוכנית הרדיו הוותיקה והפופולרית שלהם ב-102FM.

תוכנית האירוח בטלוויזיה עלתה בנובמבר 2017, לאחר שאסייג וברקוביץ' כבר הגישו ביחד מ-2006 תוכנית ספורט פופולרית ברדיו. עם השנים הפכה תוכניתם בקשת לאחת מתוכניות האירוח הפופולריות על המסך, ומשכה אליה מרואיינים רבים, בהם גם פוליטיקאים בכירים.