נטפליקס ממשיכים לייצר כמויות של תוכן תיעודי - וגם ממשיכים להסתבך עם דמויות מפוקפקות. בשנה שעברה נחשף כי גן החיות של ג'ו אקזוטיק מ"טייגר קינג" מזניח את בעלי החיים שבו, בחודש שעבר גורמים בסוכנות הדוגמנות שאותה מנהלת ג'וליה הארט מ"חיי: מהלכה למעשה" יצאו נגדה, וכעת התפרסם כי כוכבי הריאליטי של נטפליקס על בית לוויות מואשמים ברשלנות ובהחלפת אפר של שתי גופות בבית הלוויות שלהם.

הסדרה "Buried by the Bernards" היא קומדיית ריאליטי של נטפליקס שיצאה בחודש פברואר השנה. הסדרה מתמקדת במשפחת ברנרד, שמפעילה בית לוויות בממפיס, טנסי. במשך שמונה פרקים עוקבת הסדרה אחר חיי היומיום של חברת שירותי הלוויות של המשפחה, שמנהלים אם המשפחה דבי, בנה ריאן, שתי בנותיו ודודו קווין.

כעת מדווח אתר TMZ כי המשפחה מואשמת בפשלה נוראית: משפחה טוענת כי שלחו להם את האפר הלא נכון. אמו של אדם בשם אלפרד ולאסקז נפטרה בחודש פברואר כתוצאה מאי ספיקת כליות, וגופתה נשרפה בבית הלוויות שבמרכז הסדרה. ולאסקז טען כי הוא הגיע לאסוף את האפר מבית הלוויות בחודש מרץ, אך כשהתכוונו לפזר את האפר - בחודש יולי, שהיה יום הולדתה של האם המנוחה - הם גילו כי התווית קוראת את שמו של אדם אחר.

משפחת ולאסקז נסעה עד לפלורידה על מנת לפזר את האפר, כשהתכנון היה לפזרו בים ולמלא את משאלתה האחרונה של אם המשפחה. כאשר הם פנו לבית הלוויות של משפחת ברנרד עם הבלבול, בחברה הבטיחו להם כי יחזרו אליהם - אך בשיחה חוזרת בית הלוויות הבטיח למשפחה כי יש בידם את האפר הנכון. למרות זאת, הוצע למשפחה החזר של 2,000 דולר בעבור הוצאות הלוויה. 

משפחת ברנרד טוענת כי האפר שקיבלה המשפחה הוא הנכון, וכי הבלבול חל רק בניירות שהונחו בתוך הכד ולא באפר עצמו. המשפחה לא הסכימה לקבל את ההסבר, והגישה תלונה במשרד המסחר והביטוח במדינת טנסי. כרגע, על פי הדיווח, משפחת ולאסקז שוקלת את האפשרויות המשפטיות שלה.