עושה רושם שהסכסוך בין כריסטין קווין לכרישל סטאוס, כוכבות הריאליטי הנדל"ני "מסמנים את סאנסט" של נטפליקס, לא הולך להיפתר בקרוב. בראיון חדש, קווין סיפרה כי סטאוס חסמה אותה בכל הפלטפורמות של הרשתות החברתיות האפשריות, עקב הערה פומבית שהשמיעה עליה קווין.

סטאוס בת ה-39, ששיחקה בעבר גם בכמה אופרות סבון, חשפה במהלך העונה השלישית של הסדרה כי בן זוגה לשעבר, השחקן ג'סטין הארטלי ("החיים עצמם"), ביקש להתגרש ממנה בהודעת טקסט, שנשלחה אליה פחות משעה לפני יציאת ההודעה לתקשורת על הפרידה. אלא שבמקום לתמוך בחברתה לתכנית ולשמור על שתיקה, קווין החליטה לשוחח עם המגזין Page Six ולהביע את דעתה על הדרמה: "כולנו פשוט חשבנו שאולי יש להם בעיות בתקשורת למשך תקופה", אמרה, "שמענו שהם בטיפול, אז ברור שהיו שם בעיות".

סטאוס בתגובה כתבה בטוויטר: "זה מתסכל ומצער שמישהו משתמש בסיטואציה כואבת של מישהו אחר כדי לפרסם את עצמם. אני לא יכולה להגיד שאני מופתעת, אבל בבקשה תבדקו את המקורות שלכם. יש לה אפס ידע על הנישואים שהיו לנו". לאחר מכן,  סטאוס החליטה לחסום את קווין לא רק באינסטגרם, שם הייתה חסומה מאז העונה הראשונה, אלא גם בכל שאר הרשתות.

קווין בת ה-31 הודתה בכך בראיון לפודקאסט "Not Skinny But Not Fat" ואמרה: "אני חסומה אצלה בכל המדיות". כשנשאלה האם חסמה גם היא את סטאוס, ענתה: "אני אפילו לא יודעת איך לעשות את זה, וגם לא אכפת לי. אני כאילו, מה? זה כל כך מטופש, את בת 40". 

בפודקאסט אחר בשם "Brandi Glanville Unfiltered" אמרה קווין: "כשאנשים אומרים כאילו, 'אומייגאד אני לא מאמין שדיברת על הגירושים של כרישל', ואני כאילו, 'כן כמובן, משלמים לי כדי לעשות את זה, למה אתה מתכוון?'". כמו כן', קווין ציינה כי "תמיד הייתה לה (לסטאוס) סוג של מנטליות של קורבן, היא תמיד קורבן של משהו". לכך הגיבה סטאוס באינסטגרם, "לא קורבן, מעולם לא הייתי. אני מנצחת בהרבה דברים ומשגשגת. אני לא יכולה לחכות שתגיעי לשם כדי שתוכלי להפסיק עם השטויות האלה". הפער בין השתיים, כך נראה, כבר גדול מנשוא - אבל מבחינת תוכן לריאליטי צהוב למדי, לא צריך לבקש יותר מזה.