פרשת האונס בבית "האח הגדול" בספרד ממשיכה להכות גלים ולהעלות שאלות קשות בנוגע לתפקוד ההפקה בזמן האירוע הקריטי. כזכור בנובמבר 2017 סולק במפתיע אחד הדיירים, חוסה מריה לופז פרז, עקב ניסיון אונס ותקיפה מינית של הדיירת קרלוטה פרדו בת ה-24 בזמנו. בזמנו נטען כי לופז הודח עקב "התנהגות פסולה", אך האמת בסופו של דבר יצאה לאור.

לפי המגזין, יום לאחר התקרית נקראה פרדו לחדר האח הגדול, שם בדרך כלל מוקלטים הווידויים של הדיירים. ההפקה אז הקרינה לה את מה שצולם באותו הלילה שהתרחש מתחת לשמיכות בעודה שיכורה. פרדו לפי הדיווחים הזדעזעה עד כדי כך שהחלה מיד לבכות וביקשה מהמפיקים להפסיק להראות לה את הסרטון. כעת, מגזין El Confidencial חשף את הסרטון בו נראית התגובה של פרדו לתיעוד התקיפה שעברה.

מה שקרלוטה ראתה בסרטון הוא ככל הנראה תיעוד של ניסיונות החיזור האובססיביים של לופז ואת ניסיונות הסירוב שלה. שלב מסוים היא נשמעת בסרטון אומרת "לך מפה, אני לא יכולה", ואף עושה לו מחוות סירוב מוחשיות באמצעות הידיים. לאחר מכן היא מאבדת את ההכרה עקב שכרות, והוא ממשיך לקיים איתה יחסי מין במשך עשר דקות שלמות. "הסרטון מבהיר שהוא ניצל אותי בחדר הזה כשלא הייתי בהכרה", היא אומרת.

אך פרדו תהתה מדוע בכלל הראתה לה הפקת התוכנית את הסרטון בצורה כזאת: "היה אמור להיות אדם לצדי", היא אומרת, "פסיכולוג או מישהו שהיה עוזר לי להתמודד עם תמונות כאלה קשות. הם גם מעולם לא שאלו אותי אם אני רוצה לראות את זה... אם הם היו שאולים אותי הייתי אומרת לא".

כתוצאה מהשערורייה החלו כ-20 חברות גדולות בספרד, כדוגמת נסטלה וניסן, להפסיק לרכוש פרסומות בזמן התוכניות ולבטל את החסויות שלהם בתוכנית, אשר משודרת בערוץ הנצפה ביותר בספרד, טלסינקו. הטענה הרווחת מאת רוב החברות היא ש"התוכנית כבר לא חולקת עמנו את אותם הערכים". הבעלים של רשת טלסינקו אמר בתגובה כי מתנהל נגדם קמפיין הכפשות באמצעות חברות מדיה מתחרות, וכי הערוץ ימשיך לעקוב אחר תוצאות החקירה ובירורן המלא של העובדות, בעודו שומר על פרטיותם של האנשים המעורבים". טלסינקו, אגב, שייך לחברה איטלקית גדולה יותר שנמצאת בבעלותה של משפחתו של ראש ממשלת איטליה לשעבר, סילביו ברלוסקוני.