לפני כחודש וחצי הלכה לעולמה האנה קימורה, מתאבקת מקצועית ומשתתפת הריאליטי היפני המצליח "Terrace House" של נטפליקס. על פי הערכות, קימורה בת ה-22 בחרה לשים קת לחייה לאחר שסבלה מביריונות ברשת בדמות מאות מסרי נאצה בטוויטר ובאינסטגרם, על אף שיצאה בעצמה בציוציה נגד התופעה. אמה של קימורה, קיוקו, מתראיינת כעת לראשונה ושופכת אור על הנסיבות שהובילו את בתה לנקוט בצעד הדרסטי. 

לטענת קיוקו, אחת התקריות שהובילו להתעללות בבתה היא סצנה מהתוכנית בה האנה מעיפה לרצפה את הכובע של קאי קובאיאשי, מתמודד אחר בתוכנית, משום שהרס את תלבושת ההיאבקות שלה. קיוקו מספרת שהרגע הזה היה מבוים לחלוטין, וכי המפיקים רצו בתחילה שהאנה תסטור לקאי בפניו כדי להוכיח שיש לה "אישיות אגרסיבית", אך היא סירבה והתפשרה על "סטירה" בכובע. הפרק שודר בשידור חוזר ב-18 במאי, חמישה ימים לפני מותה של האנה. 

עיתונאי יפני שתרגם לאנגלית את הראיון המדובר עם קימורה, ציין בפני עוקביו נקודה משמעותית נוספת: "ב-15 במאי, האנה חגגה את יום ההולדת של סבתא שלה עם סבתה ואמה. כשאמא שלה הסיעה אותה הביתה, האנה פרצה בבכי. היא אמרה לאמא שלה שההפקה הכריחה אותה להתנהג בצורה מרושעת מול המצלמה כדי למשוך יותר צופים", כתב. "הם אמרו לה להעצים את ההתנהגות השפלה שלה מ-1 ל-100", סיפרה קימורה בראיון, וציינה כי האנה לא רצתה להתנהג בצורה אלימה או לסטור לאף אחד כי זה שגוי ולא מקצועי. ההפקה, לעומת זאת, טענה כי הנושא תחת חקירה אבל מסרה כי "אי אפשר לאשר את הדברים הללו כעובדות". 

הראיון עם קיוקו התפרסם במגזין Shuukan Bunshun, בדיוק בזמן שכוכבי הסדרה Terrace House נצפו במסיבת גג בטוקיו, מה שהוביל את קיוקו להטיח בהם ביקורת חריפה בטוויטר: "יום הזיכרון ה-49 של האנה עוד לא צוין ואנשים מהתוכנית המפוקפקת הזו חוגגים?", כתבה קימורה, "אני מניחה שעיקר הבעיה לא נעוצה בהם. אני לא מתכוונת לבקר אותם אינדבידואלית, אבל זה פשוט עצוב. מאכזב".

נטפליקס, יש לציין, ביטלה את התוכנית ימים ספורים לאחר מותה של האנה, והודיעה כי העונות הישנות אמנם יישארו זמינות לצפייה, אבל לא יצלומו פרקים חדשים כלשהם.

מתמודדים עם מחשבות אובדניות? אל תהססו לפנות לעזרה

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית במספר הטלפון 1201
ניתן לפנות גם במייל דרך עמוד האינטרנט
או במסרון (SMS) למספר 0768844400