כשדרו ברימור והפקת התוכנית שלה בחרו להפתיע את דן וסלינה, בני זוג שנאלצו לבטל את החתונה שלהם מסיבות ברורות שמתחילות ב"קו" ונגמרות ב"רונה", סביר להניח שהיו להם רק כוונות טובות. בכל זאת, ברימור היא אישה שכולה מתיקות ואנרגיות טובות, והשנים בהן היא הייתה עושה דברים מעוררי מחלוקת כמו להיכנס למוסד גמילה בגיל 13 - כבר מזמן מאחוריה.

במקום החתונה שבוטלה, דן בן ה-36 וסלינה בת ה-25 זכו לחתונה טלוויזיונית על סט הצילומים של הטוק שואו של ברימור, שמשודרת ברשת CBS האמריקאית. הבחירה לא הייתה אקראית - סלינה היא אחות במקצועה, וזו הסיבה העיקרית שדווקא בני הזוג האלה נבחרו. כשהקטע המדובר החל להיות מקודם ביוטיוב ובאינסטגרם הוא זכה בתחילה לתגובות אוהדות (אפילו דיאן קיטון הגיבה עם אמוג'י של מחיאות כפיים), אבל חלק מהתגובות חשפו סיפור שנראה שדן וסלינה לא סיפרו למפיקי התוכנית. 

דרו ברימור, 2020 (צילום: יוטיוב - The Drew Barrymore Show)
ביצעת תחקיר? דרו ברימור | צילום: יוטיוב - The Drew Barrymore Show

בצילומים, בני הזוג סיפרו שהם "הכירו בבית הספר דרך חברים משותפים". כיוון שיש ביניהם פער של 11 שנים, ההיכרות בבית הספר לא נשמעת הגיונית במיוחד עוד לפני שהתגובות הסגירו את הסיפור האמיתי. "זה היה סיפור נהדר אם הוא היה נכון. הם נפגשו 'בבית הספר' כי היא הייתה התלמידה שלו. החברים המשותפים הם כיתת הפיזיקה שהוא לימד", כתב מגיב אחד ביוטיוב ואחרת חיזקה: "'הכרנו בבית הספר דרך חברים משותפים' זו דרך מאוד יצירתית לומר שהקשר שלכם התחיל כשהייתם תלמידה והמורה שלה. CBS לא יכלו למצוא זוג שהקשר שלהם לא התחיל בצורה לגמרי לא הולמת?". 

מגיב נוסף כתב: "אני מקווה שהוא יציית לברית הנישואים יותר מאשר לחוק כשהוא התחיל לצאת איתה" ואחרת הייתה הרבה יותר ברורה: "איך האיש הזה עוד לא בכלא?! היא הייתה בת 17!". אחת המגיבות הוסיפה שהיא שלחה הודעה לברימור ולצוות ההפקה של התוכנית ועודדה את שאר המגיבות לעשות זאת. "הדבר הזה לא צריך להיות מקודם", היא כתבה.

האתרים הבינלאומיים שדיווחו על התקרית לא מצאו הוכחה חותכת לכך שדן וסלינה התחילו לצאת כשהיא הייתה התלמידה שלו וקטינה, אבל כן מצאו הוכחות שדן אכן היה מורה בבית הספר התיכון בו למדה סלינה עד שנת 2013. ברימור, צוות הפקת התוכנית ובני הזוג עצמם עדיין לא הגיבו לדברים.