מתברר שהקשיים הכלכליים בעקבות משבר הקורונה לא חסו גם על ערוץ הבידור האמריקאי E!, שנאלץ לנקוט בצעדים דרסטיים כדי להשאיר את הראש מעל המים: חברת האם של הערוץ, NBCUniversal, הודיעה אתמול כי היא מבטלת שלוש תוכניות של הערוץ שמופקות כולן בניו יורק: "In The Room", "Pop Of The Morning" ואפילו את "חדשות E!" הוותיקה.

שתי התוכניות הראשונות אמנם היו חדשות יחסית - "In The Room" בהנחייתו של ג'ייסון קנדי (אשר מציצה לתוך בתים של סלבריטאים) עלתה לאוויר בחודש דצמבר האחרון ואילו "Pop Of The Morning" (שהכילה בעיקר דיוני פאנל) בחודש ינואר, ושתיהן כבר ירדו מהאוויר בחודש מרץ עקב השבתת תעשיית הבידור בארה"ב, כך שהצופים עדיין לא הספיקו להתרגל אליהן.

המקרה של "חדשות E!" שונה לחלוטין, שכן התוכנית נמצאת באוויר מאז שנת 1991 ונחשבת לאחת הפופולריות של הרשת. בחודש מאי 2019 הכריזה הרשת כי היא מרחיבה את חטיבת תוכניות המקור שלה, וכחלק מההרחבה הזו הפכה המהדורה, המסקרת את חדשות הבידור באופן יומי, מתוכנית ערב לתוכנית בוקר, והחלה להצטלם בניו יורק במקום בלוס אנג'לס. גם היא ירדה מהמסך בחודש מרץ, וכעת כבר לא תשוב אליו לעולם. 

דיווחים שונים, בהם של המגזין וראייטי, טוענים כי הסיבות לביטולים הן כלכליות בלבד: כל המחלקות ב-NBCUniversal נתבקשו למצוא דרכים לקצץ בעלויות ולהפיק תוכן בצורה יעילה יותר כדי להתמודד עם המשבר הכלכלי בעקבות המגפה. כתוצאה מכך, ערוץ E! יאחד את כל ההפקות שלו וירכז אותן בחוף המערבי בלבד. יתר הפקות הערוץ, החל מסיקורים שוטפים מהשטיח האדום של טקסי הפרסים השונים בהוליווד ועד תכניות ריאליטי כמו "משפחת קרדשיאן", לא צפויות לספוג שינויים כלשהם.