אם עוד לא נתקלתם במונח המקסים "האמקונדה", הגיע הזמן שתכירו אותו: ג'ון האם, דון דרייפר ממד-מן כמובן, התארח אתמול בתוכניתו של ג'יימס קורדן דה לייט לייט שואו כדי לקדם את סרטו החדש (אין ארוחות חינם), והשתתף במשחק הידוע והמגעיל בטירוף של קורדן -  "Spill Your Guts or Fill Your Guts", "שפוך את הקרביים או מלא אותם", בתרגום חופשי, בו צריך לבחור האם לענות על שאלה חושפנית - או לאכול דברים דוחים כמו שייק אשכים ובונזו ברוטב חריף, או משהו. 

ג'ון האם, מתברר, הוא לא המשתתף הכי זורם שהמשחק הזה ידע (טייטל ששמור לקייטי פרי כמובן, שדירגה את היזיזים המפורסמים שלה מהגרוע לטוב ביותר), וכשהוא נשאל עם מי הוא עבד בעבר ולעולם לא ירצה לעבוד שוב - הוא העדיף להתענג על מנה מתפריט הגועל שמולו. 

וזו לא היתה השאלה היחידה שהאם לא הסכים לענות עליה. "יש הרבה דיבור אונליין על מה שאנשים מכנים 'ההאמקונדה'" אמר קורדן, והתכוון כמובן לכינוי שניתן לאיברו המכובד (לפי השמועות!) של השחקן. "הראה לנו עם הידיים עד כמה באמת ההאמקונדה גדולה".

למרבה הצער, כוכב מד מן העדיף לאכול את המנה הדוחה שהוגשה לו (פין של פר בטמפרטורת החדר) מאשר לענות על השאלה המטרידה של המנחה, וזה למרות שקורדן הצביע על אמא שלו בקהל והתחנן: "היא באה רק כי היא רצתה לדעת כמה גדולה ההאמקונדה!".