מבול הידיעות השליליות שנכתבו על אלן דג'נרס במהלך השנה האחרונה הותירו אותה עם תדמית מרוסקת לחלוטין, כולל דיווחים על מפורסמים שמסרבים להתארח בתוכנית שלה לאחר שנחשפה האווירה הרעילה מאחורי הקלעים של ההפקה. עכשיו, הגיע הזמן לשיקום התדמית, ואין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר יחסי ציבור שמציגים את הצד הרך יותר של דג'נרס.

הפלטפורמה שנבחרה על ידי המנחה היא גיליון האהבה של מגזין People שיוצא בדיוק בזמן לוולנטיין, ובו דג'נרס ובת זוגה פורשה דה רוסי מעניקות ראיון וסשן צילומים אינטימי ורומנטי, מהסוג שסביר שהיא לא הייתה מסכימה להשתתף בו כל כך בקלות לפני תחילת השערורייה האחרונה. לראיון צורף סרטון קצר של השתיים, בו הן מעניקות עצות לזוגיות ארוכה ומשתפכות אחת על השנייה בסגנון "אני אוהבת כל דבר בה". בין השאר, דה רוסי נתנה עדות אופי ששונה בתכלית ממה שהעובדים והאורחים של דג'נרס דיווחו עליו. "היא האישה הכי אדיבה, נדיבה ונאמנה שאי פעם פגשתי", סיפרה, "היא מאוד מיוחדת".

בהמשך הראיון, דה רוסי הוסיפה להשתפך על הרומנטיקה של דג'נרס, וסיפרה שכשהיא נמצאת בנסיעות רחוק מהבית, היא "מבקשת מהמלון לשים עלי כותרת של ורדים בצורת לב על המיטה שלי. בכל פעם מחדש ב-16 השנים האחרונות. וזה עדיין תופס אותי לא מוכנה. היא גם משאירה לי פתקים קטנים בכל מקום כשהיא לא בבית, שזה ממש מתוק. היא פשוט מתחשבת". 

דג'נרס לא התחמקה במהלך הראיון מלדבר על התקופה הקשה שעברה עליה, אבל גם לא הרחיבה יותר מדי. "זה שבר לי את הלב", היא הסבירה. "לא הייתי יכולה לעבור את מה שעברתי בלעדיה. זו הייתה תקופה איומה בחיים שלי, והיא הייתה הסלע שלי. היא החזיקה אותי ועזרה לי להסתכל על דברים בפרופורציה".

נושא מתבקש נוסף היה הזוגיות בתקופת הקורונה. "צמחנו ביחד כזוג, ו. כשאנחנו עושות את זה, הקשר יציב יותר", סיפרה דה רוסי על התקופה האחרונה בבידוד ואיך הן שומרות על הזוגיות אחרי 12 שנות נישואים. "אני לא יכולה לדמיין את עצמי מבלה כל כך הרבה זמן עם מישהי חוץ ממנה".

View this post on Instagram

A post shared by Ellen DeGeneres (@theellenshow)