"מקווה שהצלחתי": רינה מצליח הייתה מאז ומעולם שם נרדף לעיתונות חוקרת, מומחית לפוליטיקה הישראלית, אחת כזו שלא תמצמץ מול סיפור טוב – ובחודשים האחרונים היא מתרגלת לטייטל חדש: רינה מצליח, שחקנית. רגע לפני שתערוך את הופעת הבכורה שלה ב"חולי אהבה" (הערב, אחרי החדשות, ערוץ 12), התייחסה מצליח להתרגשות בחשבון האינסטגרם שלה.

"זה היה ברור. לילה לפני יום הצילומים הראשון התקשיתי להירדם. עזבו ששיננתי את הטקסט שוב ושוב, הכי חששתי מאיך ארגיש על הסט מול עמוס תמם ואיילת זורר", כתבה בהתרגשות. "זה אמנם חלום ילדות שלי להיות שחקנית, אבל את מי זה מעניין? אחרי שנים של כן ביבי לא ביבי צריך את רינה האחרת, זאת שכבר המון זמן נמצאת בבוידם ולא ברור אם תתייצב ברגע האמת".

View this post on Instagram

A post shared by רינה מצליח (@rina_matsliah)

אם רינה האחרת אכן תתייצב ברגע האמת נגלה הערב (לא שיש לנו חששות בנושא), אבל נראה שגם מבחינתה היא התמודדה עם האתגר בגבורה. "בסוף, בזכות הסביבה האוהדת, שרון וטל הבמאים, כל צוות ההפקה, השחקנים איילת זורר ובעיקר עמוס תמם, מקווה שצלחתי. אני עומדת בפינה לשיפוטכם. מחכה שתצפו ב'חולי אהבה'", כתבה. מצליח צרפה תמונה חמודה במיוחד לצד תמם והוסיפה: "תודה לך עמוס בני היקר שחיבקת אותי כל הזמן בעיניך הטובות. מי אמר שמשפחה לא בוחרים".

תמם הגיב בעצמו לפוסט של רינה ואמר: "רינה את שחקנית נשמה מלאת תשוקה למקצוע והיה לי עונג לעבוד איתך. כמה כיף לכולם שיוכלו לצפות באמא הטוניסאית (הנוספת) שלי", כשגם איילת זורר הצטרפה למחמאות. "כל שחקן רוצה אמא טלוויזיה כמוך. פתוחה, רגישה וחכמה", כתבה.