תוכנית השידוכים "Are You the One?" מבית MTV עלתה לכותרות לאחרונה, ובנסיבות קשות: ג'יאנה האמר, שהשתתפה ב-2017 בריאליטי הרווקים, טוענת כי אחד ממתמודדי תכנית ההיכרויות "תקף אותה מינית" על סט הצילומים. התוכנית המדוברת עוקבת אחר קבוצה של גברים ונשים שמשודכים בסתר לזוגות על ידי אלגוריתם שידוכים. בזמן שהם חיים יחד, המשתתפים מנסים לזהות מי מהמתמודדים הוא או הי ההתאמה המושלמות שיצר האלגוריתם, ואם הם מצליחים - הקבוצה כולה חולקת פרס כספי של עד מיליון דולר.

על פי דיווח של מגזין הדיילי ביסט, האמר - שכיכבה בעונתה החמישית של התכנית - הותקפה מינית על ידי אחד החברים לקאסט, אותו היא לא חושפת בשמו. לדבריה, התקיפה התרחשה לאחר מחדל, לכאורה, של חברת ההפקה האחראית על התוכנית. בהצהרתה, סיפרה האמר על הבוקר שלאחר האירוע, כשנפגשה עם מפיקי התכנית: "הייתי מאוד מבולבלת, מאוד לחוצה. אני זוכרת שרעדתי ולא ידעתי מה קרה או עם הסתבכתי בצרות. אז, שאלו אותי אם אני זוכרת משהו ממה שקרה אתמול. אמרתי שלא. הם התחילו לשחזר את מה שקרה... ואז התחלתי לחשוב ובאמת לראות סוג של פלאשבקים". לדבריה, האדם אותו היא מאשימה בתקיפה לא הושעה מהתוכנית.

האמר הודתה כי לפני שהצטרפה לתוכנית, היא נהגה לקחת מינון נמוך של תרופות נגד דיכאון בשם זולופט (סרטרלין) לפני השינה. לדבריה, הרופאים ייעצו לה לא ליטול את התרופה יחד עם אלכוהול, שזרם בתכנית בחופשיות, והיא קיבלה מדי בוקר את התרופה על ידי חובש מקומי. "ההיגיון שלהם היה שלא הייתי על יותר מדי מזה (מהתרופה, שג"מ), אז אם הייתי לוקחת את התרופה בבוקר, זה לא אמור באמת להשפיע עליי בהמשך הלילה". בלילה המדובר, האמר טוענת כי לפני שהותקפה כי נקלעה למריבה מילולית עם אחד מחברי הקאסט, כשהשניים היו תחת השפעת אלכוהול. לדבריה, אחד הדברים האחרונים שהיא זוכרת היא שאחד המפיקים, לכאורה, "אמר לי שאני צריכה להירגע ושהם עומדים לתת לי את התרופות שלי". זאת, כאמור, לאחר שקיבלה הנחיה מפורשת לא לצרוך את התרופה יחד עם אלכוהול.

"חברי הקאסט סיפרו שחזרתי ואמרתי להם, 'אני לא אמורה לעשות את זה כשאני שותה'. (המפיקים) המשיכו להגיד שזה בסדר, הם אמרו שזה לא מינון מספיק גבוה (בשביל שייגרם נזק, שג"מ). אז לקחתי את זה (התרופה"). בהמשך הערב, האמר נכנסה למיטתו של אחד מהגברים מהקאסט, שאת שמו, כאמור, לא חשפה. מאוחר יותר, היא הוצאה מחדרו לאחר שמתמודדים אחרים שמעו אותה אומרת לו "לא" ומתנגדת למעשיו. האמר שחזרה את הסיפור שסיפרו לה חברי הקאסט על אותו הלילה: "אני לא יודעת כמה זמן זה נמשך אבל הוא שמע אותי אומרת לו 'לא', והוא קפץ למיטה ואמר, 'תרד ממנה'. ו(משתתף אחר) סוג של שלף אותי מהמיטה".

דובר MTV אמר בתגובה כי "אנו מתייחסים לנושאים האלה ברצינות רבה והפסקנו את ההפקה ואת הליהוקים (לעונה הבאה, שג"מ) על מנת לערוך חקירה עצמאית בנושא ההאשמות ולעשות בדיקה נוספת של פרוטוקולי הבטיחות הפנימיים שלנו". מחברת ההפקה של "Are You the One?", הכחישו את טענותיה של האמר אך נמסר כי הם מקבלים את הבחירה לפתוח בחקירה ו"וישתפו בפעולה בשקיפות מלאה": "אנו בטוחים בכל בדיקה שתיערך תאשר את פרוטוקולי הבטיחות שהיו לנו כבר זמן רב על הסטים של התוכנית. אנו מכחישים את הטענות של המתמודדת לשעבר; לאורך שמונה העונות של התוכנית, אף מתמודד לא דיווח על אירוע של תקיפה מינית לחברת ההפקה". 

היידן ווייבר, מתמודד נוסף מעונתה החמישית של התוכנית, סיפר גם הוא על אותו הלילה. "אני זוכר שבשלב מסוים הסתכלתי על החדר והייתה מצלמה שהופנתה למקום בו ג'יאנה שכבה. לא יכולתי לראות מה בדיוק הם צילמו, פשוט הנחתי שהם מצלמים כמה שוטים של אנשים ישנים שהם יכולים לערוך לתוך התוכנית. רק מאוחר יותר הבנתי ש(חבר הקאסט שנשאר עלום שם) בעצם התחיל לגעת בה, והם צילמו את זה כאילו היה להם סטוץ".