אחד השמות הבולטים ב"עושר מחריד", סדרת הדוקו של נטפליקס אודות איש העסקים ועבריין המין ג'פרי אפשטיין, הוא זה של הנסיך הבריטי אנדרו. לפני כחצי שנה הודיע אנדרו, בנה של המלכה אליזבת' ואחיו הצעיר של הנסיך צ'ארלס, כי הוא משעה את עצמו ממחויבויותיו הציבוריות בתור בן מלוכה, וזאת לאחר פרסום פרטים חדשים אודות הקשר שלו אפשטיין. עכשיו, דיווח חדש טוען כי השעייתו של אנדרו אולי הייתה אמורה להיות זמנית - אך כעת נראה שהמצב לא עומד להשתנות.

במהלך סדרת הדוקו, מוצגת עדותה של וירג'יניה רוברטס ג'ופרה, המספרת כי במהלך הקשר שניהלה עם אפשטיין הוא סחר בה ו"העניק" אותה לנסיך אנדרו, כשהיא בת 17 בלבד. ג'ופרה טענה בעבר כי היא והנסיך הבריטי קיימו יחסי מין בשלושה מקרים שונים, בלונדון, בביתו של אפשטיין ובאורגיה שהשתתפה בה באי הפרטי של עבריין המין (במהלך הסדרה מובאת עדותו של אחד מעובדי האי, שראה את השניים מקיימים יחסים). אנדרו ואפשטיין תועדו כשהם מנהלים קשר חברי קרוב לאורך שנים, אך הנסיך הכחיש את ההאשמות שהוטחו בו כשהן פורסמו - למרות העובדה שברשות ג'ופרה תמונה משותפת איתו מתוך אחד המפגשים ביניהם. 

בחודש נובמבר האחרון, לאחר שאפשטיין שם קץ לחייו בתא הכלא בו שהה, שבר הנסיך הבריטי שתיקה בראיון ל-BBC, בו טען כי הוא לא זוכר את ג'ופרה ולא קיים עמה יחסי מין כשהייתה קטינה. אנדרו עומת במהלך הראיון עם צילומים שלו מפתח ביתו של אפשטיין שבמנהטן, והסביר כי הוא מתחרט על הקשר החברי שניהל איתו. שבוע לאחר מכן, הודיע הנסיך הבריטי כי הוא ביקש להשתחרר מכל מחויבויותיו הציבוריות, והוריד את הופעותיו הפומביות למינימום. 

לאחר עליית הסדרה לנטפליקס, הסאנדיי טיימס הבריטי דיווח בעוד אנדרו הודיע כי הוא מסיר מעצמו כל מחויבות מלכותית למשך "העתיד הנראה לעין", בית המלוכה לא מתכנן לחדש את הקשר הרשמי עמו. "הנסיך קיווה שהשינוי בסטטוס שלו יהיה זמני", נכתב בדיווח, "אבל התקוות האלו נעלמו". מקורות בבית משפחת המלוכה ששוחחו עם העיתון תיארו את נוכחותו של אנדרו במשפחה כ"רעילה", והסבירו כי "אין כל כוונה לבחון" את החזרתו של אנדרו למחויבויותיו.

בנוסף, דווח כי כחלק ממאמצו לשקם את תדמיתו הציבורית, במיוחד בימים שלאחר עליית הסדרה והצפת הפרשה מחדש, החליט הנסיך הבריטי לשכור מומחה ליחסי ציבור אשר יסייע לו לנקות את שמו ואת התדמית שלו. בתגובה הרשמית לאותו דיווח, נמסר מבית המלוכה הבריטי כי דבר לא השתנה מאז הודעתו של אנדרו בחודש נובמבר האחרון.