זוכרים שסיפרנו לכם על האיחוד של "חברים"? אם כבר הספקתם לשכוח, נזכיר שב-HBO מקס, פלטפורמת הסטרימינג של HBO, מגשימים חלום של מיליוני מעריצים מסביב לעולם ועובדים על ספיישל איחוד של כוכבי הסדרה.

כבר בחודש אוקטובר האחרון, במהלך ראיון בתוכנית של אלן דג'נרס, ג'ניפר אניסטון חשפה שהיא וחבריה ל"חברים" עובדים על "משהו". "תקשיבי, אנחנו רוצים שיהיה משהו. אבל אנחנו לא יודעים מה הוא יהיה. אז, אנחנו רק מנסים. אנחנו עובדים על משהו", אמרה אניסטון לדג'נרס. השמועות התחילו לרוץ ומעריצים רבים תהו על מה חברי הקאסט עובדים, שכן יוצרת הסדרה, מרתה קאופמן, שללה כל אפשרות לריבוט עם אותן הדמויות. "עשינו את הסדרה שרצינו לעשות, עשינו אותה נכון וסיימנו", הם אמרו בפאנל שחגג 25 שנים לסדרה בספטמבר, ובמרץ האחרון אמרה מרתה קאופמן למגזין רולינג סטון: "חידוש הסדרה בחיים לא יקרה".

אחרי ש-HBO הודיעו על הספיישל, נשאלה אניסטון שוב על האיחוד הצפוי בראיון למגזין People וענתה: "אני לא יכולה להגיד כלום, אני רק אמשיך עם - 'אנחנו מנסים', זאת שאלה שתמיד שואלים. נכון? מה עוד יכול לגרום לשישה שחקנים להרגיש יותר גאים? זה משמח אנשים על בסיס יומי".

עדיין לא ידוע מתי הספיישל, שיצולם לכבוד תחילת שידור כל העונות של "חברים" בפלטפורמת הסטרימינג, יעלה וסביר להניח שהוא עדיין לא צולם. כפי שציינו, הספיישל לא יהיה גרסה מחודשת של הסדרה, והשחקנים לא יחזרו לשחק את הדמויות האהובות. במקום, זה יהיה ספיישל איחוד לא מתוסרט, מה שאומר שככל הנראה יהיה מדובר בסוג של פאנל.