טרנד חדש ומשעשע כובש את אפליקציית טיקטוק: גולשים רבים מרחבי העולם משתפים מחדש קטעים מראיונות  מביכים או מוזרים במיוחד עם ידוענים. התופעה הפכה לסנסציה של ממש, כאשר צצו מחדש בין השאר ראיונות עם דמי לובאטו, ג'סי אייזנברג, אמה סטון והרשימה עוד ארוכה. עכשיו, ראיון עבר נוסף צף שוב מעל לפני השטח - והפעם, מדובר בדני פאדי, שבוודאי מוכר לכם כעאבד מ"קומיוניטי" ומהסדרה "מסע אגדי".

הראיון של פאדי נערך מוקדם יותר השנה, על ידי המראיין האגדי של רשת CNN, לארי קינג. פאדי אמנם הגיע אליו כמה שנים טובות אחרי ש"קומיוניטי" הסתיימה והוא כבר שחקן קומי מוכר בהוליווד, אבל איננו נחשב לכוכב ענק, ובטח לא מיוחסים לו גינונים של סלב. פאדי התראיין אצל קינג, בין השאר, כדי לקדם את הופעתו כמדבב בסדרת האנימציה "Ducktales" מבית דיסני (גלגול קודם של הסדרה שודר במהלך שנות ה-90 גם בישראל, אז הוענק לו התרגום "אגדות ברווזים").

קינג שאל את פאדי מהו הפינוק, "המותרות", החביבים עליו. שאלה עליה השיב פאדי בצנעה: "קפה". "אלה מותרות?", הגיב קינג המאוכזב, "אתה יכול להשיג את זה בכל מקום". פאדי חשב שוב וענה - "אני אוהב גרביים נחמדים". "גרביים ששמים בתוך הנעליים", תהה קינג ופאדי אישר - "כן, אני מאוד אוהב אותם. אני אוהב סוג של, אתה יודע, שנוח לי בכפות הרגליים". "אתה נמשך לגרביים?", התעקש קינג ופאדי ענה "אני נמשך לגרבי ריצה מאוד נחמדים. אני תמיד מחפש גרבי ריצה טובים".

 

קינג לא ויתר וקבע "אלה לא מותרות. קפה וגרביים הם לא מותרות". פאדי ביקש מהמראיין הוותיק דוגמה לדבר מה שנחשב לפינוק, וקינג השיב כי מותרות הן, למשל, מטוס פרטי. פאדי ניסה להסתיר את הגיחוך שלו וענה - "אני ב'אגדות ברווזים', לארי. מטוסים פרטיים זה לא בשבילי". בעקבות חזרתו לחיים של הראיון, ניצת ויכוח חשוב במיוחד בקרב גולשי טיקטוק בנושא הכל כך בוער הזה: האם קפה וגרביים אכן נחשבים למותרות? והאם קינג הוציא לעצמו שם של מיליונר מנותק, או שמא ניסה לציין דוגמא גולבלית ומקובלת למהן מותרות? כך או כך, תגובתו של פאדי הייתה ונשארה, בעיני רבים, מושלמת.

@opposumfanpage

#stitch with @missbeifong PLEASE watch to the end not a day goes by without me quoting this #dannypudi #ducktales #DontDropTheOhYeah #tv #community

♬ original sound - kit