ימי התהילה שלה אולי מאחוריה, אבל סוזן סאמרס, כוכבת "שלושה בדירה אחת" ו"אבא חורג, אמא חורגת", עדיין מצליחה למצוא תעסוקה. השחקנית בת ה-74 המציאה את עצמה מחדש בתוך גורו עזרה-עצמית, השתתפה בכמה תכניות ריאליטי, ובחודשים האחרונים, כמו כוכבים רבים אחרים, היא מעבירה שידורי לייב בחשבון הפייסבוק שלה לעוקביה האדוקים. רק שלצד כל אותם מעריצים, סאמרס נאלצה להתמודד עם עוקב נוסף - אחד שעקב אחריה, פיזית, לתוך הבית שלה.

האירוע המבהיל קרה בערב שישי האחרון, כשסאמרס החליטה לעלות לשידור לייב נוסף, מתוך חצר ביתה, בו הציגה בפני עוקביה מוצרי איפור אורגניים מבית המותג הפרטי שלה. ההדרכה השגרתית הפכה לדרמטית בהרבה ברגע שסאמרס פנתה לאלן האמל, בעלה שמשמש גם כמפיק הסרטונים שלה, ושאלה אותו "יש כאן מישהו?". האמל מיהר להרגיע ולהבהיר שמה שסאמרס שמעה הוא בסך הכל צפרדע שנמצאת בחצר, אך השחקנית התעקשה: "אני חושבת ששמעתי קול".

בשיחה שערכה לאחר מכן עם מגזין פייג' סיקס, סאמרס סיפרה כי היא ובן זוגה ציפו לכמה אורחים בארוחת הערב, וכי באותם רגעים היא הייתה בטוחה שמדובר בזוג חברים שהגיע מוקדם מהצפוי - ואכן, השחקנית נשמעת קוראת לתוך האפלה "אתם כאן?", כשגבר זה עונה לה "אני כאן". "אה, אתם כאן... בואו", מיהרה להשיב לו. בשלב הזה, סאמרס הבינה כי האורח רחוק מלהיות אחד מחבריה, וכי מדובר באדם שפלש לשטח הפרטי שלה. "אני קצת נבהלתי לרגע", הסביר לה אותו אדם זר, וכשסאמרס שאלה אותו למה, הוא השיב לה: "היו רוחות רפאים שעקבו אחריי". לפי השחקנית, אותו גבר אף הסביר לה בהמשך כי הוא חשב שהצפרדע שנשמעה ברקע הייתה "השטן", והוא אף הציע לה "מתנה" (סאמרס לא פירטה באיזו מתנה מדובר), אך היא סירבה.

בשלב הזה, אחרי שכבר שאלה אותו שתי שאלות, סאמרס התפנתה לשאלה החשובה מכולן - ושאלה את אותו אדם מה הוא עושה באמצע הבית שלה. "חבר הוביל אותי במעלה הגבעה, ואז ירדתי", הסביר לה, והיא השיבה: "אתה לא צריך להיות כאן, זה הבית שלנו". "אתה לא מפחיד אותי", הוסיפה, רק בשביל שאותו פורץ יספר לה ש"כבר ראיתי תמונות של הבית הזה בעבר... לא הבנתי שזה שטח פרטי. אני מתנצל". סאמרס סיפרה כי היא "מצלמת כאן תכנית", והגבר הסביר לה ש"אני מצלם תכנית בכל מקום, כל היום".

בעודה פונה מעת לעת למצלמה בפרצוף ספק-מופתע-ספק-מבוהל, סאמרס המשיכה להתמקח עם הפורץ על תנאי היציאה שלו משטחה הפרטי. "אני לא רגילה לאנשים שנמצאים על השטח שלנו", הודתה, "אתה יכול ללכת הביתה? אתה נראה כמו אדם מאוד נחמד, אבל אתה לא צריך להיות כאן". "אני עומדת להתקשר עכשיו למשטרה. איזו דרך לסיים בה את התכנית. אתם למדתם הכל על איפור, אבל אני צריכה ללכת", הסבירה לעוקביה. 

בשיחה שערכו מאוחר יותר עם המגזין, סאמרס והאמל סיפרו כי אחד ממעריציה של השחקנית, שצפה בשידור החי, היה זה שהתקשר ראשון למשטרה המקומית, שהזהירה את הפולש לא להתקרב שוב לבית. "אני ציפיתי לאורחים, זו הסיבה שהייתי כל כך נחמדה", הסבירה, "אבל כשהוא התקרב, הוא בקושי לבש משהו". לפי סאמרס, אותו גבר זר נעל כפכפים ולבש בגד ים, "או ביקיני". כשנשאלה על הפרצופים הדרמטיים שעשתה (בצחוק) למצלמה, סאמרס הסבירה: "היו לי מאות אלפי צופים, רציתי להרגיע אותם". "הדבר הכי טוב הוא שהוא היה כמעט עירום, אז הייתי יכולה לראות שאין לו אקדח", הוסיפה.