פיטר סקולארי, שהקריירה ארוכת השנים שלו כללה תפקידים זכורים בסדרות טלוויזיה ובהצגות ומחזות זמר, מת בגיל 66 לאחר מאבק במחלת הסרטן, כך אישרה הסוכנת שלו בשיחה עם מגזין "וריאטי". סקולארי היה חולה בשנתיים האחרונות, אולם המשיך לעבוד וכיכב בעונה השנייה של הסדרה "פני הרוע", ששודרה עד לאחרונה. ב-2016 הוא זכה בפרס האמי לשחקן בתפקיד אורח, על תפקידו כטאד הורבאת' בסדרה "בנות" שיצרה לינה דנהאם.  

סקולארי שיחק בהפקות גדולות בברודוויי, ובהן "היירספריי", "מרשעת" ו"לאקי גאי". הסדרה שהקפיצה את הקריירה שלו הייתה "בוזום באדיז", ששודרה במשך שתי עונות בלבד בתחילת שנות ה-80, ובה הוא וטום הנקס שיחקו שני עובדים בסוכנות פרסום שמתלבשים בדראג ובונים לעצמם זהות נשית כדי לעבור לגור בפרויקט דיור לנשים בלבד. הסדרה לא שרדה זמן רב, אולם אחראית לחברות בין סקולארי להנקס, ששיתפו פעולה מאוחר יותר בפרויקטים שונים. סקולארי שיחק בתפקיד קטן גם בסרטו של הנקס "מה שאת עושה לי" ושיחק לצדו של הנקס שוב, בהצגה "לאקי גאי", על פי מחזה של נורה אפרון. 

לינה דנהאם ופיטר סקולארי, "בנות"  (צילום: HBO)
לינה דנהאם ופיטר סקולארי, מתוך "בנות". סקולארי גילם אב שיוצא מהארון בגיל מבוגר | צילום: HBO

בין השנים 2012-2017, בסדרה "בנות", סקולארי גילם את טאד הורבאת', אביה העדין והדואג של הדמות הראשית האנה הורבאת' (דנהאם). בעונה הרביעית של הסדרה טאד יוצא מהארון כהומו בפני אשתו לורין. את פרס האמי הוא קיבל על משחקו בפרק בעונה החמישית, שבו האנה מסייעת לו להתמודד עם חייו החדשים כגרוש והומו שיוצא עם גברים בשעה שהוא עדיין מתגבר על התפרקות נישואיו.   

סקולארי היה נשוי בפעם הרביעית ואב לארבעה. רוברט ומישל קינג, יוצרי "פני הרוע", מסרו בהודעה לתקשורת לאחר היוודע דבר מותו, כי "פיטר היה אהוב על הסט שלנו לא רק בגלל שהוא היה מנטש ושחקן נשמה, אלא גם כי הוא לקח תפקיד של אדם מרובע לכאורה והפיח בו חדווה קומית. הצפייה בסצנות שלו הייתה תמיד מרגשת כי אפשר היה לראות את האומנות שלו בפעולה. הוא היה נהדר בכל פרק ופרק, ואנחנו הולכים להתגעגע אליו מאוד".