"הוא לקח אותי לאזור רידינג, והתחיל לשלוח ידיים": ירדנה ארזי עשתה את צעדיה הראשונים כזמרת כשהתגייסה ללהקת הנח"ל, ובראיון לענת גורן ב"הטעויות המוצלחות שלי", שישודר הערב בכאן 11, היא מספרת שתרבות ההטרדות לא פסחה גם עליה - וכי היא הוטרדה על ידי דמות בכירה בלהקה הצבאית. ארזי התנגדה, מה שהוביל לכך שהתנקמו בה - ומאז היא הפסיקה לקבל סולואים.

"זה לא מפתיע אותי בכלל", מעידה ארזי על סיפור שמספרת גורן אודות אימה, שעזבה את הלהקה לאחר שנאלצה לישון באותה מיטה עם המלחין יאיר רוזנבלום. "היה מישהו אחר שהטריד, אני מדברת איתך על אוטוריטה. הוא לקח אותי לאזור רידינג, והתחיל לשלוח ידיים, אשכרה. ואני מהצופים, אין חוכמות. עשיתי לזה סטופ, הוא חטף על הראש, ועפו לי כל הסולואים", היא מספרת, ומבהירה כי לא מדובר ברוזנבלום. 

השתיים צופות בקטע ארכיון בו נראית ארזי באחת מהחזרות בלהקה. "אני פה בהלם, אני בת 17 וחצי, ישר מהטירונות, זאת נעמי שמר. ורואים אותי פשוט מסתכלת בוהה, לא מבינה על מה הם מדברים", היא משתפת. "מבוהלת לגמרי. ולמחרת אני הולכת ברחוב ואנשים אומרים לי, 'צעקו עלייך, מה עשו לך' ו'מסכנה'. יאיר רוזנבלום החזיק אותנו קצר שאין לתאר. אנחנו היינו פשוט סמרטוטים שם". 

בשלב אחר בראיון, גורן מקריאה ידיעה עיתונאית ישנה שמדווחת על השתתפותה של ארזי בליינאפ של מועדון לילה בשם "נובמבר". "פאולה מברזיל ממשיכה בתעלוליה, צמד לסביות במשחקי אהבה, שלישיית להטוטנים מקופנהגן ואחת ירדנה ארזי ולהקתה", מקריאה גורן. "חלום בלהות", מגדירה ארזי את התקופה. "זה היה ארבעה חודשים בשנה, ערב ערב, וביום שבת שתי הצגות. אני בין הלסביות לחשפנית, שהיו לה גם אביזרים. אין לדמיין, ואני עומדת ושרה 'תן לי זמן, הושט לי יד...'. זה היה משפיל ולא לעניין". צפו בהצצה לתוכנית שתשודר הערב: