והרי לידיעה הביזארית של היום: מכירים את זה שאתם נשואים לבחורה באושר ובעושר ואז היא עוזבת אתכם למען נסיך אנגליה הצעיר? לא, זה לא הפרמיס לסיקוול בשם "יומני הנסיך", אלא הסדרה החדשה שכותב הגרוש של מייגן מרקל, שבמקרה (או לא ממש) יוצאת עם אחד, איש מלוכה בכיר בשם הארי ווינדזור.

לצערנו, זוהי אינה בדיחה - אתר "דדליין" מדווח כי טרוור אנגלסון, האקס של הנוכחית של הנסיך הארי והמפיק של "שלג צח" (Snowfall, שעלתה השבוע גם אצלנו), עומל על קומדיה "בדיונית" (הכל יחסי) לרשת FOX, על גבר שננטש על ידי בת זוגו למען נסיך בריטי. מעבר לרקורד של אנגלסון על "שלג צח" המצליחה, ישתתפו בהפקת הסדרה גם שמות כמו דני זוקר מ"משפחה מודרנית" וג'ייק קסדן מ"הנערה החדשה" - כך שעל אף שנשמע כאילו מדובר בהפקת טראש לערוץ זניח, מסתמן שהקודקודים ב-FOX לוקחים את זה מאוד ברצינות. 

אז מה כל כך "בדיוני" בעלילה? נכון לתקציר שניתן לה, לא מעט: "גירושים זה קשה. לחלוק משמורת כשאשתך לשעבר מתחתנת עם נסיך בריטי זה קשה יותר. לחלוק משמורת עם משפחת האצולה הבריטית תחת אור הזרקורים הלא סלחני של צהובוני לונדון - זה כבר קשה ברמה אחרת". מרקל, כוכבת "Suits", הייתה נשואה רק שנתיים לאנגלסון, במהלכן הם לא הביאו ילדים לעולם (אז בטח גם לא נאלצו לחלוק משמורת עליהם), ויותר מכך - היא התגרשה ממנו הרבה לפני שיצאה עם הנסיך הארי. להיפך, מי שהיא עזבה לטובת הארי היה בכלל שף מפורסם בשם קורי ויטיילו. ומה עם זה שהיא טרם התחתנה עם הארי? ובכן, לזה אנחנו נקרא פרט טכני שלתקוותה ישתנה בשנה-שנתיים הקרובות.

על פי אתר "דדליין", הרעיון ליצור את הקומדיה עלה "כשאנגלסון שוחח עם קולגה בשם פארה, והשניים התבדחו מה היה קורה לו הוא ומרקל היו מספיקים לעשות ילדים והוא היה נאלץ יום אחד לחלוק משמורת עם משפחת האצולה". האם הסדרה הזו תהפוך לפייבוריטית של המלכה כמו "הכתר"? כנראה שלא, אבל אנחנו כבר מחכים לשמוע מי ילוהקו לתפקידים הראשיים. 

mako תרבות בפייסבוק