צופי "הנסיך המדליק מבל אייר" - וידעני טלוויזיה באופן כללי - כנראה זוכרים את המקרה של דודה ויו מ"הנסיך המדליק מבל אייר" בתור אחד האירועים הבולטים בהם שחקנית הוחלפה תוך כדי שידור הסדרה. בניגוד לחלק נכבד מההחלפות, ההחלפה של ג'נט הוברט על ידי דפני מקסוול ריד לא נבעה בגלל מצבה של השחקנית, אלא דווקא בגלל החלטה אישית שלה ומריבותיה עם הכוכב וויל סמית'.

שלושה עשורים לאחר ש"הנסיך המדליק" שודרה לראשונה, היום עלה בשירות הסטרימינג HBO מקס ספיישל איחוד של הכוכבים - לא להתבלבל עם החידוש הדרמטי לסיטקום, שעוד נמצא בתהליכים - במהלכו סמית', קארין פרסונס (הילארי), אלפונסו ריביירו (קרלטון), טטיאנה עלי (אשלי) ואחרים נפגשו בסט זהה לזה של הסדרה, שעוצב לרגל האירוע. למעט ג'יימס אייברי, שגילם את הדוד פיל והלך לעולמו בשנת 2013, כל חברי הקאסט הראשיים נכחו באיחוד - ואפילו הוברט עצמה התייצבה. 

מתוך "הנסיך המדליק מבל אייר" (צילום: Warner Bros. Television Distribution)
"את עדיין דודה ויו שלי". הוברט וסמית' ב"הנסיך המדליק מבל אייר" | צילום: Warner Bros. Television Distribution

במהלך המשדר, השיחה הקבוצתית הפכה למפגש אחד-על-אחד בין סמית' להוברט, בו השניים פתחו לעיני המצלמות את כל המטענים שהצטברו אצלהם. הוברט, מצדה, לא חסכה בשנים שחלפו מאז הסדרה את דעתה על סמית' ויתר חברי הקאסט ("אין בי שום עניין לראות את האנשים האלה בשום רמה שהיא", כתבה לפני שלוש שנים בפייסבוק), - ומנגד גם השחקן לא נשאר חייב, וטען כי הוברט שאפה שהתכנית תתמקד רק בה וכי היא נוטרת לו טינה באופן אישי. 

בתחילת השיחה, הוברט פנתה אל סמית' ושאלה אותו: "למה? למה כל כך רחוק? אתם הלכתם רחוק מדי. אני איבדתי כל כך הרבה". השחקנית הסבירה כי במהלך צילומי העונה השלישית היא הייתה בהריון וחיי המשפחה שלה "לא היו טובים בכלל", ואף הודתה בכך שהיא הייתה במערכת יחסים מתעללת באותם ימים. "אני כבר לא צחקתי, חייכתי או התבדחתי בגלל שהיו דברים שקרו שאיש לא ידע עליהם. לקאסט לא היה מושג מה קורה". במסגרת יישור ההדורים, סמית' הודה כי הוא לא היה "רגיש" מספיק לצרכים שלה במהלך הצילומים, והסביר כי "עכשיו שיש לי שלושה ילדים, אני למדתי כמה דברים שלא ידעתי בזמנו והייתי פועל אחרת לגמרי. אני יכול להבין איך זה הפך את הסט למאתגר עבור ג'נט". 

ולמרות הנימה החיובית, השיחה בין שני השחקנים כן כללה כמה האשמות. הוברט טענה כי במסגרת המריבות על הסט נודע לה שסמית' כינה אותה "קשה", והסבירה ש"איבדתי הכל. מוניטון. הכל. ואני מבינה שהיית יכול להמשיך הלאה, אבל אתה יודע שלקרוא לאישה שחורה בהוליווד 'קשה' זאת נשיקת מוות". כשהרוחות נרגעו, סמית' הבהיר כי "לא יכולתי לעשות חגיגת שלושים שנה לתכנית ולא לחגוג אותך ואת התרומה שלך לתכנית", והודיע להוברט ש"את עדיין דודה ויו שלי". אחרי עליית האיחוד, השחקנית פנתה לטוויטר וכתבה: "הלב שלי כל כך מלא כרגע... וויל, אתה חילצת אותי מהכלא הזה. תודה לך".