בימים אלה, מקדמות ג'ניפר אניסטון וריס ווית'רספון את העונה החדשה של הסדרה בכיכובן, "תוכנית הבוקר", שעוקבת - כצפוי - אחר שתי מגישות של תוכנית בוקר. בתור אלכס לוי אניסטון היא אמנם מגישה חרוצה ומצליחה, אבל בחיים האמיתיים - נכנסה השחקנית לתפקיד המרואיינת בתוכנית דומה, כשסיפרה למנחי "The One Show" אודות העבודה על הסדרה. ברגע אירוני למדי התברר שאניסטון עצמה, בשונה מהדמות שהיא מגלמת, היא "לא אדם של בוקר" - או לפחות כך טען המנחה ג'רמיין ג'נאס. הריאיון החדש של השחקנית עולה לכותרות וגולשים רבים חשו אי נוחות בצפייה בו, כשהם תוהים מי מהשניים התנהל בצורה מבישה יותר - ג'נאס או אניסטון עצמה.

אניסטון התארחה בתוכנית יחד עם וויתרספון, שמגלמת את ברדלי ג'קסון ב"תוכנית הבוקר". מתחילת הריאיון, נראתה אניסטון מנומנמת למדי וגם גמגמה מדי פעם בפעם, בעוד ווית'רספון דיברה ברהיטות, פיזרה חיוכים ושידרה גישה רעננה. בשלב מסוים, החלה אניסטון לספר על הקושי שחוותה בצילומים בשעות המוקדמות של הבוקר. "אלה חיים של ערפד. כולם מתעוררים לחיים באמצע הלילה. הגעתי לשם בחמש בבוקר, המסדרונות שקטים, ואנשים פשוט מתעוררים לאט לאט - והרכבת מתחילה לנוע. זה נהיה יותר ויותר מטורף, זה כאוס מוחלט".

ג'נאס, מצידו, קטע את דבריה של אניסטון: "ריס, אני חייב להיות כן איתך, ג'ניפר די 'מכרה לי את זה' שהיא לא בנאדם של בוקר", אמר המגיש, ואניסטון נראתה המומה למדי. "'מכרתי לך' את זה?" היא שאלה, במחוות גופניות שעשויות להתפרש כאי נוחות. "קצת, קצת", אמר המגיש. "השגתי דיל טוב לפחות?", שאלה אניסטון, אך ג'נאס צחקק והעביר את שאלתו לווית'רספון: "אז, ריס, מה איתך?".

חילופי הדברים בין אניסטון לג'נאס הפכו לויראליים ברשתות החברתיות, וצופים רבים טענו שאניסטון ענתה לג'נאס בגסות והתנהגה בצורה תמוהה ומשונה. "אני מאוד מחבבת את ג'ניפר אניסטון, אבל האם זה היה באמת הכרחי להתנהג ככה לג'רמיין ג'נאס, כשהוא בבירור רק צחק איתה?". גולש אחר הגיב, "הגישה שלה בריאיון הזה היא פשוט קרינג', היא לא מפסיקה להסתכל לצדדים", ואחרת כתבה: "עוד מישהו צפה בתגובה הזו של ג'ניפר? מביך". 

גולשים אחרים, מצידם, דווקא חושבים אחרת: לטענתם, אניסטון התנהלה בצורה הגיונית לחלוטין, וג'נאס לא אמור היה לקטוע את דבריה מלכתחילה. גולשת אחת כתבה בחשבון הטוויטר שלה, "ג'ניפר אניסטון לא הייתה מביכה בכלל. היא בבירור צחקה איתו. אולי הוא זה שהיה מביך וגס רוח כשהוא קטע אותה באמצע המשפט". גולשת אחרת הגיבה, "סליחה, אבל אני בכלל לא חושבת שג'ניפר אניסטון הייתה רעה. זה רע לקטוע מישהו כשהוא מדבר. אנשים צריכים להירגע".