"מה שאני עומד להגיד הולך להרוס לכם את החיים, במיוחד אם אתם מעריצים של הסדרה 'חברים'", כך פתח גולש טיקטוק את אחד מסרטוניו האחרונים והוויראליים ביותר, והאמת - הוא ממש לא טועה. למרות שחלפו 17 שנים מאז ירידתו של הסיטקום האהוב מהאוויר, מתברר שעדיין נשארו בו פרטים שטרם זכו להכרה של ממש, כשבמקרה הספציפי הזה אולי עדיף היה שאיש לא ישים לב אליהם.

אותו צופה נאמן, ששם המשתמש שלו הוא cts.trphe, לקח חלק ב"אתגר" טיקטוק בו הגולשים התבקשו לספר על מאפיינים מסוימים של דמויות שמרגע שהבחינו בהם, הם ראו אותם בכל מקום. התרומה הצנועה של אותו גולש חזרה אחורה עד לימי "חברים", והוא הפנה את תשומת ליבם של הצופים לכך שלכל אורך עשר העונות של הסדרה (ולמעשה גם ביתר הפרויקטים שלה), לג'ניפר אניסטון (רייצ'ל גרין) יש הרגל מעצבן למדי: כחכוח בגרון עם תחילת כל משפט.

@cts.trphe

##stitch with @sheherzog I meeeeEEEAN come ON! ##friends ##rachel ##HealthyCooking ##ClassicCatch ##fyp ##foryoupage

♬ original sound - cts.trphe

"אם אתם מעריצים גדולים של התכנית, בבקשה תגללו הלאה", התחנן אותו גולש, "כי אני הולך להרוס לכם את החיים". "לג'ניפר אניסטון יש 'טיק' קולי שהיא עושה בתחילת כל משפט שלה, בכל תכנית שהיא מופיעה בה. זה מאוד ספציפי, ומאוד קשה שלא לראות את זה ברגע שהבחנתם בכך". בשלב הזה, הגולש צילם לקט של מיטב הכחכוחים של אניסטון (והם רבים), והבהיר כי מדובר רק באלה שהופיעו ב"חברים" - כך שרשימת ההוכחות עוד נמשכת. 

"אוי לא, הייתי צריך לגלול הלאה", הגיב אחד הצופים המופתעים, ואחר כתב: "אמרת שאני צריך לעזוב, הייתי צריך להקשיב לך". בין כל המגיבים לסרטון, שזכה מאז עלייתו למיליון צפיות, היה גם גולש שכתב כי "אני לא יכול שלא לשמוע את זה עכשיו. ג'ן המסכנה. שמישהו ישיג לה סוכריית מציצה". למרות שהסרטון עלה כבר באמצע ינואר, הוא זכה לתהודה רק במהלך סוף השבוע האחרון - והבוקר אותו גולש ניצל את ההזדמנות והעלה סרטון נוסף, בו שיתף את ההפתעה שלו מהוויראליות לה זכה. ואגב, אל תדאגו לגרון של אניסטון, סביר להניח שזה לא יותר מטריק שהשחקנית למדה בבית הספר למשחק.

@cts.trphe

UM...quick question...WHERE IS MY MONEY!?!?! ##friends ##jenniferanniston ##rachel ##news ##famous ##fyp ##foryoupage

♬ Spongebob - Dante9k