כמו שהצופים הישראלים כבר יודעים, "הזמר במסכה" היא לא פחות מתופעה עולמית. הריאליטי הצבעוני שודר לראשונה בדרום קוריאה ב-2015, ומאז הפורמט כבר נמכר ללמעלה מ-50 מדינות, ביניהן תאילנד, אוסטרליה, גרמניה ומקסיקו. בשנה שעברה גם הצרפתים זכו לגרסה משלהם, ואמש הגיעה לתוכנית שחקנית שמוכרת גם מחוץ לגבולות המדינה. 

הפרומואים לפרק ששודר אמש הבטיחו לצופים את הגעתה של "כוכבת בינלאומית", שאמנם לא השתתפה באופן רשמי בתחרות - אך כן הגיעה להופעת אורח כשהזהות שלה מוסווית. "הבלרינה", ששרה בפרק את השיר "Million Reasons" של ליידי גאגא, סיימה את הערב בפרידה מהקהל והצופים, לא לפני שנחשפה בשידור בפני כולם. הרמז העיקרי שעזר לשופטים הוא המבטא הספרדי של אותה כוכבת, מה שלא מנע מאחת השופטות לשאול בביטחון: "את סלין דיון?".

איציאר איטוניו, "הזמר במסכה צרפת" (צילום: TF1)
מהקורונה לריאליטי. איציאר איטוניו ב"הזמר במסכה" | צילום: TF1

אז לא, זאת לא הייתה סלין דיון - אלא איציאר איטוניו, הלא היא המפקחת ראקל מסדרת הלהיט "בית הנייר". אחת השופטות בפאנל התוכנית, קמיל קומבל, אפילו לא היססה לבקש סלפי מאיטוניו לאחר שנחשפה. מבחינת הציפייה להפתעה, הבחירה בכוכבת הלהיט של נטפליקס הייתה חכמה, וזאת משום שאף אחד בצרפת לא ציפה שהכוכבת האורחת המדוברת תהיה שחקנית ספרדייה בעלת תפקיד המוכר לקהל המקומי. 

במרץ האחרון, אגב, איטוניו חשפה דרך חשבון האינסטגרם שלה כי היא נדבקה בנגיף הקורונה וכתבה כי "זו לא שטות, שימו לב לזה, אל תקלו ראש. יש הרוגים וחיים של רבים על כף המאזניים". מאז, השחקנית כבר הספיקה להחלים מהמחלה.

איטוניו היא לא הכוכבת הבינלאומית הראשונה שמתארחת ב"הזמר במסכה" של מדינה שאיננה מולדתה: גם ראיין ריינולדס, כוכב במימדים גדולים יותר משלה, כיכב בתוכנית בגרסתה הדרום קוריאנית, במהלך המסע לקידום הסרט "דדפול 2". השחקן הופיע בתוכנית תחת מסכת חד קרן עם שיר מהמחזמר "אנני", והפתיע ביכולותיו הווקאליות. כשריינולדס נחשף, הקהל והשופטים נדהמו לחלוטין והרגע הזכור הפך לוויראלי במהירות.