טוב, כנראה שאת החוזה הזה לא היה קשה להשיג. אלכס פינה, האיש שמאחורי סדרת הלהיט בית הנייר, הציג את הסדרה הבאה שלו, המזח, בכנס הטלוויזיה "מיפקום" שמתקיים השבוע בקאן. פינה ושותפתו ליצירה, אסתר מרטינז, הגיעו במיוחד לכנס כדי להשתתף בפאנל מיוחד בו כוכב בית הנייר אלברו מורטה 'הפרופסור' חושף את הטריילר הראשון לסדרה החדשה.

המזח המסקרנת, שזכתה להקרנת פרמיירה בפסטיבל הטלוויזיה החשוב, מתוארת כדרמת מתח רומנטית וחושנית (צפו לעירום!) המביאה את סיפורה של אלכסנדרה, אדריכלית מצליחה ומוכרת, אשר חייה נשברים לרסיסים כאשר היא מגלה שבעלה, אוסקר, שם קץ לחייו בסמוך למזח שקרוב לולנסיה. התאבדותו של הבעל מובילה אותה לגלות כי הוא ניהל חיים כפולים לצד בת זוג נוספת בשם ורוניקה. אלכסנדרה מחליטה להתחקות אחרי חייו של האדם איתו היא חיה במשך 15 שנים ותחת זהות בדויה עוברת לגור עם ורוניקה.

נשמע מסקרן? אלברו מורטה 'הפרופסור', מגלם בהמזח חוקר משטרה שמלווה את החקירה והופך למושא האהבה החדש של אלכסנדרה. הטריילר לסדרה מציג בדיוק את החומרים להם אנחנו מצפים מפינה, יוצר בית הנייר: צילום מרהיב, דילוג בין זמנים, ועירום מרומז. לא מתלוננים.

אגב, אם למישהו היה ספק, בנטפליקס הכריזו לקראת הכנס כי בית הנייר הפכה (נכון לחודש אפריל) לסדרה הזרה הכי נצפית שלהם אי פעם (כן, יותר מפאודה שלנו). מנכ"ל נטפליקס, ריד האסטינג, הכריז כי בית הנייר הפכה ללהיט ענק לא רק אצל הקהל האירופי שרגיל לצפות בסדרות שאינן דוברות אנגלית אלא גם בארצות הברית. המזח צפויה לעלות לשידור בשנה הבאה.