אחרי כל התלונות, הסערות והשמועות על פרישה, המנחה אלן דג'נרס חזרה אתמול (שני) למסך. היא התייחסה לדיווחים שתיארו אותה כבוסית שהובילה מקום עבודה רעיל - והתנצלה: "קרו כאן דברים שלא היו צריכים לקרות".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אם אתם צופה כי אתם אוהבים אותי - תודה", פתחה דג'נרס את העונה ה-18 של תוכנית האירוח הוותיקה שלה מול שורות מושבים שהציגו קהל וירטואלי במסכים. "ואם אתם צופים כי אתם לא אוהבים אותי, ברוכים הבאים".

"כפי שאולי שמעתם בקיץ הזה, היו טענות על סביבת עבודה רעילה בתוכנית שלנו", אמרה דג'נרס. "ואז הייתה חקירה. למדתי שקורים כאן דברים שלעולם לא היו צריכים לקרות. אני מתייחסת לזה ברצינות רבה ואני רוצה לומר לאנשים שהושפעו - אני כל כך מצטערת. אני יודעת שאני בעמדה של פריווילגיה וכוח, והבנתי שעם זה באה אחריות, ואני לוקחת אחריות על מה שקורה בתוכנית שלי".

אלן דג'נרס, 2020 (צילום: Warner Bros. Television Distribution)
"לוקחת אחריות על מה שקורה בתכנית שלי". דג'נרס | צילום: Warner Bros. Television Distribution

ההתנצלות בשידור הגיעה אחרי שעובדים לשעבר בתוכנית אמרו כי הם חוו "גזענות, הטרדות מיניות ובריונות" בתוכנית, ופוטרו לאחר שנאלצו לקחת ימי מחלה. עובדת שחורה אמרה שהייתה קורבן לתגובות גזעניות מצד אנשי הצוות. בתום חקירה פנימית של הפקת התוכנית על ידי אולפני וורנר, פוטרו 3 שותפים בכירים בתוכנית.