אם השמות באטרקאפ, בלוסום ובאבלס לא אומרים לכם דבר, כנראה שפשוט לא גדלתם בדור הנכון. אבל עבור רבים ורבות אחרים, כל מה שקשור ל"בנות הפאוור פאף" דווקא מעורר בהם רגשות ורודים - במיוחד בימים אלה, כשסדרת האנימציה הפופולרית עומדת לזכות לגרסת לייב-אקשן, רעיון שנשמע יותר מאתגר ממבריק. הידיעה על הגרסה החדשה פורסמה כבר באוגוסט שעבר, אבל עכשיו נודע על השמות שיככבו בה: יארה פרו, קלואי בנט ודאב קמרון יגלמו את באטרקאפ, בלוסום ובאבלס, בהתאמה, כשכרגע מדובר רק בפיילוט עבור רשת CW האמריקאית, וטרם הוזמנה עונה שלמה.

קמרון, המוכרת ביותר מבין השלוש, היא שחקנית וזמרת מצליחה, כוכבת ערוץ דיסני שהופיעה בסרטי "היורשים" השונים; בנט שיחקה בסדרות "סוכני שילד" ו"נאשוויל"; ואילו פרו היא מוזיקאית שהופיעה במחזמר "Jagged Little Pill", המבוסס על המוזיקה של אלאניס מוריסט ונכתב על ידי דיאבלו קודי ("ג'ונו") - שהיא גם אחת התסריטאיות של הסדרה החדשה, שתעסוק בשלוש גיבורות העל המצוירות.

"בנות הפאוור פאף" שודרה במקור בשנים 1998-2005, ועקבה אחר שלוש הגיבורות שנוצרו כתוצאה מטעות מעבדה של פרופסור יוטוניום, שהעניק להן כוחות על בניסוי הכושל, ועל הדרך גם מוח אנושי לקוף המחמד שלו מוג'ו ג'וג'ו, שהפך לאויב מספר אחת של הבנות. 

מתוך "בנות הפאוור פאף" (צילום: Warner Bros. Television Distribution, צילום מסך)
איך יעתיקו את עיני הענק האלה? באטרקאפ, בלוסום ובאבלס ב"בנות הפאוור פאף" | צילום: Warner Bros. Television Distribution, צילום מסך

הגרסה החדשה צפויה להיות בוגרת ואפלה יותר, ולעקוב אחר שלוש הבנות כשהן כבר בנות עשרים-פלוס ציניות שהשאירו מאחור את הלוחמה בפשע, אבל נדרשות להתאחד שוב - כדי להציל את העולם, כמובן. בלוסום מתוארת כבעלת טראומה מודחקת מהעבר שלה, חרדתית ומתבודדת, באבלס עדיין מלאה בקסם אבל גם קשוחה ועוקצנית, ובאטרקאפ היא הצלע המרדנית, אבל רגישה יותר ממה שנראה ובילתה את רוב שנות הבגרות שלה בניסיון להתרחק מהעבר ולפצוח בחיים אנונימיים. 

למרות שהרעיון עצמו נשמע מעניין, לא ברור עדיין אם התרגום הבוגר והרציני יותר לסדרת האנימציה הכיפית יצליח לשרוד מעבר לפיילוט, אבל מה שבטוח הוא שקמרון היא ככל הנראה סוג של מכשפה. לאחר ההודעה על הליהוק שלה, קמרון שיתפה בטוויטר ציוץ שלה משנת 2013, כשהייתה בת 17, בו "חזתה" את תפקידה החדש: "אני ממש רוצה לגלם את באבלס בסרט הלייב-אקשן של 'בנות הפאוור פאף'".