השחקנית מילה קוניס פרצה לחיינו ב"מופע שנות ה-70", קומדיית המצבים האהובה - והקצת מקוללת - שעלתה לשידור אי שם בשנת 1998. קוניס, שהייתה אז בת 15 בלבד, גילמה את ג'קי: סנובית, יפה, עשירה ומפונקת, שאי אפשר שלא להתעצבן עליה - וגם אי אפשר שלא לאהוב. מאז שידור הפרק האחרון בסדרה, בשנת 2006, קוניס אמנם בירכה את המסך הקטן בנוכחותה בכמה הופעות אורח, וגם ממשיכה לדבב את מג גריפין בסדרת האנימציה "איש משפחה", אבל היא לא הראתה את פניה בתפקיד ראשי בטלוויזיה, למעשה, כבר עשור וחצי. עכשיו, קוניס סוף סוף שוברת את השתיקה הזו, עם קאמבק מצופה במיוחד לסרט של נטפליקס בשם "הנערה הכי בת מזל בעולם" ("Luckiest Girl Alive").

הסרט החדש מבוסס על המותחן רב המכר באותו שם, שפרסמה הסופרת ג'סיקה נול בשנת 2015. הספר, שגם תורגם לעברית ופורסם בהוצאת כנרת זמורה-ביתן, מספר על עורכת מגזין ניו-יורקית שחיה חיים מושלמים: עבודה חלומית, ארוס עשיר ממשפחה מיוחסת ומלתחה עדכנית. רק שבמקביל, איך לא, סוד אפל מעבר מעיק על נשמתה, והכול מאיים להתפורר כשסרט דוקו-פשע מכריח אותה להתמודד עם תקרית מזעזעת מנעוריה.

"הנערה הכי בת מזל בעולם" הפך לרב מכר עצום: מכר מעל מיליון עותקים, תורגם ל-38 שפות, וזכויות העיבוד הקולנועי שלו נרכשו עוד לפני שהודפס. כעת הוא סוף סוף בדרכו להפוך לסרט מתח של ממש בכיכובה של קוניס, שחתומה גם על הפקת הפרויקט, תחת המותג Orchard Farm Productions. מי שיביים את הסרט הוא מייק ברקר, שברזומה שלו אפשר למצוא גם תפקידי הפקה ובימוי ב"סיפורה של שפחה". 

מי שעוקב באדיקות אחר חייה של קוניס יודע גם שהשחקנית לא זרה לעולם של נטפליקס, ורק לאחרונה סיפרה על תקרית משעשעת שקרתה לה בעת צפייה בענקית הסטרימינג. בזמן שקוניס הייתה עסוקה בבינג' אל תוך הלילה של "ברידג'רטון", בן זוגה אשטון קוצ'ר התעורר משנתו, תפס אותה צופה לבד בסדרה הלוהטת - והיה בטוח שמדובר בפורנו. "אתמול בלילה נשארתי ערה עד חצות. חשבתי, 'מה קורה בסדרה הזו?" סיפרה בראיון, "(קוצ'ר) ישן כמו מת, התעורר בשיא של הפרק החמישי, וזה TMI (יותר מדי מידע), אבל הוא באמת אמר, 'את צופה בפורנו?!‘ הוא היה כל כך מבולבל“.