"אהבה על הספקטרום", סדרת הדוקו האוסטרלית שנרכשה לאחרונה על ידי נטפליקס, נכנסה מהר מאוד ללב של הצופים. היא הגיעה לנטפליקס בדיוק בזמן הנכון - כשהעולם כולו מתבאס על כל הקשיים שהביאה איתה 2020 - ובניגוד למציאות כרגע, ב"אהבה על הספקטרום" שום דבר לא קשה. נכון, היא אמנם עוסקת בנושא לא פשוט - חיפוש של אנשים על הספקטרום האוטיסטי אחר אהבה וזוגיות, אבל הגיבורות והגיבורים שהיא מציגה הם אנשים כל כך מתוקים וטובים שקשה מאוד לסים את הסדרה בלי קצת להעריץ אותם.

אחד הדברים הכי טובים ש"אהבה על הספקטרום" מראה, היא שהקשיים של אנשים על הספקטרום בעולם הדייטינג לא כל כך רחוקים מהקשיים של מי שלא על הספקטרום ומנסה למצוא אהבה, וחוץ מלהציג את המחפשים, היא גם מציגה את אלה שמצאו - בסדרה מככבים שני זוגות, ושניהם אף התארסו במהלך התוכנית.

רות ותומס, שבזמן צילומי הסדרה חגגו ארבע שנים ביחד, התארסו כשהוא הציע לה נישואים על האוטובוס בו הוא נוהג למחייתו. עכשיו, נודע שהשניים התחתנו, לאחר שהחתונה נדחתה מהסיבה הצפויה - קורונה. התכנון המקורי של בני הזוג היה להתחתן בתחנת רכבת באפריל, ונראה שכמו לא מעט זוגות אחרים - נמאס להם לחכות שהמשבר הנוכחי יעבור, והם החליטו להמיר את החתונה באירוע מצומצם על דשא ביתם, עם חברים ומשפחה קרובה.

View this post on Instagram

A post shared by Ruth Wyndham (@autistic_anecdotes) on

View this post on Instagram

A post shared by Peter Garlick (@pete.garlick) on

ולמרות שהחתונה נערכה כבר בתחילת חודש יולי, עברו מספר שבועות עד ש"אהבה על הספקטרום" הגיעה למספיק טריטוריות (היא הפכה לזמינה מחוץ לאוסטרליה בסוף אותו חודש), שקנו לרות ותומס עוקבים ומעריצים חדשים, והם אלה שהבחינו, גם אם באיחור קל, שבני הזוג הוציאו לפועל את תוכניתם ונישאו.

בראיון לסאנדיי מייל, תומאס אמר ש"רות היא הכל" עבורו ושהם "חיכו לחתונה נצח ושמחים שזה סוף-סוף קרה". אגב, במהלך התוכנית רות חשפה שהיא כתבה ביומן שלה שהיא רוצה להתחתן עם תומס כבר אחרי הדייט הראשון שלהם. השניים העלו תמונות מתוקות ומחויכות לאינסטגרם כשהם מוקפים בחברים ובני המשפחה שנכחו באירוע, אבל לא יכולנו שלא להתגעגע לקליאופטרה, נחשת המחמד של רות שכיכבה בסדרה ונעדרה מתמונות החתונה. אבל אל דאגה, היא בריאה ושלמה ואפילו חגגה יום הולדת שנתיים לאחרונה.