בתחילת השבוע, בעיצומו של יום האהבה, כוכבת "המפץ הגדול" קיילי קווקו החליטה לציין את החג עם תמונה מרגשת אותו הקדישה לבן זוגה קארל קוק. הזוגיות בין השניים כבר העלתה בעבר כמה סימני שאלה - הם נשואים מאז קיץ 2018, אבל עברו לגור ביחד רק עם התפרצות הקורונה - וגם הפוסט החדש של השחקנית הצליח לבלבל אצל העוקבים. ליתר דיוק, אצל עוקב אחד ספציפי: ג'וני גאלקי, הקולגה מימי "המפץ" ואקס של קווקו בפני עצמו.

בפוסט המדובר, שזכה ליותר מ-190 אלף לייקים, קווקו העלתה תמונה שהציגה אותה ואת קוק מתנשקים מבעד למסכות הפנים שלהם וכתבה "חמש שנים שמחות לאדם הכי מוזר שאני מכירה! אני לא זוכרת שום רגע מחיי לפני שנכנסת אליהם... איזה חיים משעממים הם כנראה היו!". גם אם ניקח את ההכרזה של קווקו בעירבון מוגבל (סביר שכן זכור לה משהו מהימים בהם כיכבה בסיטקום הכי גדול על המסך), הפוסט הקצר של השחקנית ללא ספק הפתיע גם חלק מהאקסים שלה, שכעת מכונים על ידה "משעממים".

View this post on Instagram

A post shared by Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

גאלקי, ששומר על יחסי ידידות קרובים עם קווקו מאז הפרידה ביניהם וסיום "המפץ", לא נשאר אדיש והגיב לשחקנית "אממ" - שלוש אותיות שאומרות די והותר. קווקו, מצדה, מיהרה לצמצם את הנזק והשיבה לו בצחוק "LOL". שני השחקנים, למי שהספיק לשכוח, ניהלו רומן במקביל לצילומי צמד העונות הראשונות של הסדרה, ודאגו לשמור את הזוגיות שלהם תחת מעטה סודיות גדול ככל האפשר. העובדה שהפרידה ביניהם נעשתה ברוח טובה אפשרה לגאלקי וקווקו להמשיך לצלם את "המפץ" ללא משברים של ממש, והדמויות שלהם - לאונרד ופני - אף נישאו בתחילת העונה העשירית, וסיימו את הסדרה כשהם מצפים לילד משותף. 

בשנים שחלפו מאז, קווקו וגאלקי הקפידו לשבח אחד את השנייה בראיונות השונים לתקשורת, ולא נתנו למערכת היחסים הרומנטית מהעבר להשפיע על החברות ביניהם. "הוא אחד החברים הכי טובים שלי", הסבירה השחקנית בשנת 2015 בראיון לאנדי כהן, "זו סיטואציה שנגמרה טוב. אני מבינה שלפעמים זה לא מה שקורה". בשנה שעברה, בראיון לפודקאסט של השחקן דקס שפרד, קווקו סיפרה: "כשצילמנו את הפיילוט, היה לי קראש רציני על גאלקי, אבל הייתה לו חברה. נהיינו זוג ופשוט התאהבנו אחד בשנייה במשך שנתיים, אבל אז נפרדנו. למזלי, ג'וני ואני יצאנו מזה בצורה מעולה, ואנחנו קרובים היום יותר מאי פעם".

ועדיין, העובדה שהיא הייתה צריכה לצלם סצינות זוגיות עם האקס בכל זאת גרמה לקווקו לאי-נוחות מסוימת. "כשנפרדנו זה מן הסתם היה עניין רגיש לכמה רגעים", סיפרה לשפרד, "אבל אני זוכרת את השבועות בהם צ'אק (לורי, יוצר הסדרה, ר.א) כתב פרקים בהם הדמויות שלנו שוכבות אחת עם השנייה כל הזמן. ג'וני ואני דיברנו על זה ואני חושבת שצ'אק עשה את זה בכוונה - רק כדי לעצבן אותנו".