גם אם השם פישר סטיבנס לא אומר לכם כלום, ייתכן שהופעת האורח שלו ב"חברים" תהיה מוכרת למי מכם שנוטה לאובססיה בכל מה שנוגע לסיטקום האייקוני על השישייה הניו-יורקית. אולי תזכרו שבעונה הראשונה של "חברים", פיבי יצאה עם פסיכולוג בשם רוג'ר, שמהר מאוד גרם לכל החברים לשנוא אותו בלהט לאור העובדה שהוא נטה לספק להם ניתוח פסיכולוגי מעמיק למרות שאף אחד לא ביקש זאת ממנו. בסוף הפרק ההוא, כזכור, פיבי נפרדת ממטפל הטרחן ואומרת עליו ש"הוא אדם טוב והוא יכול להיות ממש מתוק, פשוט... אני שונאת את הבחור הזה!".

השבוע, התגלה כי לא רק שהדמויות שנאו את רוג'ר - גם השחקנים כנראה תיעבו את סטיבנס עצמו. בריאיון לפודקאסט של מגזין People, סטיבנס הודה והתנצל, באיחור קליל של 26 שנים, על כך שהוא התייחס לשחקני הסדרה כ"שמוק מוחלט" כשצילם את הפרק בו השתתף. השחקן הסביר כי "לא השתתפתי עד אז בְּסיטקום. לא שמעתי על 'חברים' בזמנו כי זו הייתה רק תחילת הסדרה, ולא צפיתי בטלוויזיה". כשלוהק לתפקיד, קיבל השחקן את התסריט לפרק בהשתתפותו ושינן את הדיאלוג שלו, וטס במיוחד ללוס אנג'לס, שם צולמה הסדרה. כל זה, כדי לגלות, כשהגיע לסט, שהתסריט שלו שוכתב לחלוטין. 

"זה מה שעושים בסיטקומים", אמר סטיבנס בפודקאסט, "ולא ידעתי את זה. הייתי די מניאק, אני חייב להודות. שאלתי 'מה, אני צריך ללמוד עכשיו שורות חדשות שהן גרועות יותר ממה שכתבתם במקור?' כן, הייתי שמוק". סטיבנס מספר שבקושי ראה מישהו מכוכבי הסדרה מאז שצילם את הפרק ההוא, "אבל אני בטוח", אמר, "שאם הייתם שואלים אותם עליי, הם היו אומרים 'איזה סנוב ניו-יורקי הוא'". 

סטיבנס, שמאז הופיע בתפקידי אורח בסדרות כמו "אבודים" ו"הטובות לקרב" וגם נהיה למפיק דוקומנטרי זוכה אוסקר, בחר להכות על חטא ולהתנצל בדיעבד ובפומבית מול צוות השחקנים המיתולוגי של אחת הסדרות האהובות של העשורים האחרונים: ג'ניפר אניסטון, מאט לה-בלאנק, ליסה קודרו, קורטני קוקס, מת'יו פרי ודיוויד שווימר. "אני מצטער, חבר'ה. מצטער שהייתי כל-כך מניאק אליכם. טעיתי".