קשת אינטרנשיונל, הזרוע הבינלאומית של קשת, מכרה את הדרמה בשבילה גיבורים עפים לפלטפורמת הסטרימינג נטפליקס. העסקה כוללת את עשרת הפרקים בגרסתם המקורית בעברית, כפי ששודרו בישראל. הפרקים יהיו זמינים עם כתוביות באנגלית למיליוני מנויי הפלטפורמה ברחבי העולם מתחילת 2019.

בשבילה גיבורים עפים, שהופקה על ידי ספירו סרטים ונכתבה ובוימה על ידי עמרי גבעון בהשראת החלק האחרון בספרו של אמיר גוטפרוינד, מספרת את סיפורם של ארבעה חברים ששירתו יחד בגולני, אביב (תומר קאפון, ממציא טייפקאסט הלוחם), בנדה (משה אשכנזי), הימלר (מיכאל אלוני) ודובי (נדב נייטס), אשר בעקבות אירוע טראומתי במלחמת לבנון השנייה ניתקו קשר ויוצאים כעבור עשור למסע חיפושים בקולומביה אחר יעלי (נינט טייב), אחותו של דובי ובת זוגו לשעבר של אביב, שהוכרזה כמתה.

"בשבילה גיבורים עפים" הייתה סדרת הדרמה הנצפית ביותר מאז הפיצול, הדרמה הנצפית ביותר ב-makoTV אי פעם עם כחצי מיליון צפיות לפרק בממוצע, ואחת מעשר התכניות הנצפות ביותר מאז הפיצול. עונה שנייה הוזמנה לפני מספר חודשים על ידי קשת. באפריל השנה, עוד לפני שעלתה על המסך בישראל, בשבילה גיבורים עפים בפרס הסדרה הטובה ביותר בפסטיבל קאן.