הדרמה התקופתית "ברידג'רטון" עלתה למסך בדצמבר האחרון ומהר מאוד טיפסה למעמד של להיט ענק. היא הפכה שחקנים אנונימיים לשמות מבטיחים בתעשייה, עשתה לא מעט כותרות בכלי התקשורת; גייסה קהל מעריצים נאמנים שכבר מחכים לעונה השנייה - וכידוע, היא נהייתה לסדרה הנצפית ביותר בנטפליקס אי פעם. ולמרות כל זה, מתברר כעת שסדרה אחרת מערערת על מעמדה הנשגב, כאשר על פי נתוני צפייה חדשים שפורסמו, קהל הצופים שלה לחודש ינואר - החודש שאמור היה להיות ה-חודש של "ברידג'רטון" - היה גדול יותר.

הסדרה המדוברת היא לא אחרת מסדרת המדע הבדיוני "וונדה-וויז'ן" של דיסני פלוס, שפתחה את השלב הרביעי ביקום הקולנועי של מארוול ומתארת את חייהם של וונדה מקסימוף ו-וי'זן שמתחתנים ועוברים לפרברים בשאיפה (שלא מתממשת) לחיים שקטים. הסדרה אמנם לא זכתה לייצר הדים אינטרנטיים כמו אלה של "ברידג'רטון" - אבל כן הייתה לסדרה הנצפית ביותר של חודש ינואר 2021, זאת על פי נתונים של חברת ניתוח הנתונים TVision שפורסמו במגזין וראייטי. על פי החברה, ל"וונדה-וויז'ן" היה אינדקס גודל-קהל של 8,127, ובמילים אחרות - היא הייתה נצפית פי 81.3 מהסדרה הממוצעת.

מתוך "ברידג'רטון" (צילום: Liam Daniel/Netflix)
"וונדה-וויז'ן" הצליחה לעקוף אפילו אותה. "ברידג'רטון" | צילום: Liam Daniel/Netflix

החברה, יש לציין, מתייחסת לנתונים של סדרות ששודרו בכל פלטפורמות הסטרימינג. מדד הצפייה שלה, בדומה לזה של נטפליקס, לוקה בחסר - כאשר כל אדם שצפה בלמעלה משתי דקות של סדרה מסוימת נתפס כצופה לכל דבר (כך, גם מי שהבין מהר מאוד שהסדרה לא בשבילו נכנס לנתוני הצפייה). 

נתוני הצפייה המרשימים של "וונדה-וויז'ן", כאמור, הצליחו להתעלות גם על אלה של "ברידג'רטון" - שזכתה להגיע למקום השני בטבלת נתוני הצפייה לחודש ינואר עם אינדקס גודל-קהל של 6,808, כלומר היא הייתה נצפית פי 68 מהסדרה הממוצעת. במקום השלישי השתבץ סרט האנימציה "נשמה"; למקום הרביעי הגיעה הסדרה התיעודית "בחשכת הלילה: המצוד אחר רוצח סדרתי"; עונתה השלישית של "קוברה קאי" התברגה למקום השישי ברשימה, כאשר "תולדות הקללות" עם ניקולס קייג' עקפה אותה בפער זעום. גם "וונדר וומן 1984" בכיכובה של גל גדות צלח את דרכו לרשימת הסדרות הנצפות של החודש, כשהגיע למקום השמיני.