אם מתעלמים מהעובדה שדמותו של ברני סטינסון לא עברה את מבחן הזמן, "איך פגשתי את אמא" הייתה סדרה די כיפית במהלך תשע העונות שלה. לפעמים הייתה תחושה שהיא כתובה לפי איך שאנשים מבוגרים מדמיינים אנשים צעירים, ולמרות זאת - היא הייתה מצחיקה והצופים אהבו לאהוב אותה. ויש דבר אחד ש"איך פגשתי את אמא" הצטיינה בו במיוחד - ליהוק של דמויות נשיות. אליסון הניגן (לילי) היא אייקון עוד מהתקופה שלה ב"באפי ציידת הערפדים", קובי סמולדרס (רובין) היא פחות או יותר האישה המושלמת, ובריטני ספירס הופיעה שם בתפקיד אורח - מה עוד יש להוסיף?

ההצטיינות הזאת ממשיכה. לאחרונה, נחשף כי אחרי שנים של ניסיונות כושלים, החלום של יוצרי "איך פגשתי" סוף סוף יצא לפועל והספין אוף "איך פגשתי את אבא" הפך משאיפה למציאות. את התפקיד הראשי תגלם לא אחרת מכוכבת "ליזי מקגווייר" ו"יאנגר", הילארי דאף. כרגע לא ידועים יותר מדי פרטים לגבי הסדרה העתידית, וצופים רבים לא מרוצים מההחלטה להפיק את הסדרה, אבל הליהוק של דאף בתור הדמות הראשית בהחלט הופך אותה למסקרנת ומבטיחה במיוחד. השחקנית, שבדיוק סיימה לצלם את עונתה השביעית של "יאנגר", התארחה לאחרונה בתוכנית של ג'ס קייגל ודיברה על הפרויקט המצופה. "תהיה לי שוב משפחה על הסט, משפחה טלוויזיונית", אמרה בהתרגשות, וגם זרקה כמה רמזים לגבי העלילה עצמה.

הילארי דאף, 2020 (צילום: James Devaney/GC Images via GettyImages)
"תהיה לי שוב משפחה על הסט, משפחה טלוויזיונית". הילארי דאף | צילום: James Devaney/GC Images via GettyImages

בגדול, דאף לא באמת חשפה יותר מדי אינפורמציה, אבל ענתה על שאלה אחת גדולה וחשובה, גם אם במעורפל - האם העלילה של "איך פגשתי את אבא" תהיה קשורה איכשהו לעלילה ולדמויות של "איך פגשתי את אמא"? לדבריה, "אני לא רוצה להסגיר הכל והתסריט עדיין עובר שינויים, אבל כן, העלילה מתחברת ובתקווה יהיו גם הופעות אורח כיפיות של חלק מחברי הקאסט המקורי". במילים אחרות, סופי, הדמות שלה בסדרה, היא חלק מהיקום הטלוויזיוני של "איך פגשתי את אמא" - אולי הבת של אחת הדמויות המקוריות? בינתיים, נאלץ לחכות ולראות.

לגבי הקשר לסדרת האם, זה כל מה שדאף יכלה לחשוף, אבל היא נתנה עוד קצת פרטים לגבי העלילה עצמה, ובעיקר מספר אחד משמעותי - כמות הדמויות הראשיות לצדה של סופי. "יש המון הזדמנויות לספר סיפורי אהבה בסדרה כי זה סופי ושלושה בחורים. אז אנחנו נצלול למאורת הארנב הזאת של - מי מהם הוא האבא? ונזכה ללוות את סופי ולחוות איתה איך זה לנסות למצוא אהבה ולצאת לדייטים בעולם המודרני".