יממה לאחר שכלי התקשורת השונים דיווחו על מותה של טניה רוברטס, המוכרת לצופים הישראליים בתור מידג' פינסיוטי, אמה של דונה מ"מופע שנות ה-70", ושעות בודדות לאחר שהתברר כי השחקנית דווקא הייתה בין החיים - מותה של רוברטס הוכרז באופן רשמי. לפי בן זוגה של השחקנית, לאנס אובריאן, ששוחח עם האתר TMZ, הרופא של רוברטס יצר איתו קשר ביום שני בשעות הערב (שעון ארה"ב), והודיע לו על לכתה. רוברטס, שהייתה בת 65 במותה, הותירה אחריה את בן זוגה ואת אחותה. 

ההודעה המקורית על מותה של רוברטס פורסמה לראשונה על ידי הסוכן שלה, מייקל פינגל, שאישר את הידיעה ל-TMZ ואף שלח הצהרה רשמית בדבר מותה. לפי פינגל, סיבת המוות של רוברטס הייתה לא ברורה - היא לא הייתה חולה בימים שלפני מותה ולא נדבקה בנגיף הקורונה, ודיווחים שונים אף דיברו על כך שהיא התמוטטה במהלך טיול עם כלביה. בהמשך הלילה, אותו פינגל סיפר לאותו אתר רכילות שמדובר בטעות ורוברטס למעשה לא נפטרה בכלל - ושעות אחריו, כאמור, היה זה אובריאן שעדכן כי היא מתה.

נוסף לתפקידה בסדרה המצליחה, רוברטס נודעה גם בעקבות תפקידה ב"המלאכיות של צ'ארלי" בסדרת הטלוויזיה המקורית משנות השבעים, ולאחר מכן אף זכתה לתואר "נערת בונד", כששיחקה לצד רוג'ר מור בסרט "רצח בעיניים". מאז הופעתה ב"מופע שנות ה-70" היא צמצמה בהדרגה את הופעותיה ולמעשה, כבר כ-15 שנים שהיא שחקנית בדימוס. רוברטס, כזכור, אושפזה בבית חולים בוס אנג'לס כבר ב-24 בדצמבר, לאחר שנפלה ממיטתה ולא הצליחה לקום. ביום ראשון, אובריאן, בן זוגה מזה 15 שנה של רוברטס, התבקש להגיע לבית החולים על מנת להיפרד ממנה אחרי שסופר לו שהיא גוססת. ביציאתו מבית החולים, אובריאן היה משוכנע שבת זוגו אכן נפטרה. 

אובריאן לא היה היחיד ששוכנע כי רוברטס אכן מתה: ההודעה על מותה של השחקנית התפרסמה בכלי התקשורת, ורבים ספדו לה. בהצהרתו של פינגל על מות השחקנית, סיפר הסוכן ש"היא הייתה מדהימה ויפהפייה ואני מרגיש שאור נלקח מאיתנו". בנוסף לכך, הסוכן פרסם בחשבון האינסטגרם האישי שלו תמונה שלו עם רוברטס, וכתב כי הוא "הרוס". אותו צער גדול התגלה, כידוע, כלא לגמרי נחוץ כאשר התברר כי מקור הידיעה על מותה של רוברטס בטעות שנעשתה בבית החולים, ואושר כי רוברטס עדיין בחיים. בן זוגה של השחקנית קיבל את הבשורה ההזויה בשיחת טלפון מבית החולים, לה ענה במהלך ראיון שהעניק לתוכנית הבידור "Inside Edition". השיחה, כמובן, תועדה, ובה ניתן לשמוע את אובריאן אומר "עכשיו, אתה אומר לי שהיא חיה?".

בראיון אחר, אובריאן ניסה לשפוך אור על המקרה המוזר. הוא סיפר ש"קשקש" בפני פינגל אחרי שערך ביקור של "סוף החיים" ליד מיטתה של רוברטס. "הוא (פינגל) אומר, מה קרה? ואני אומר, 'פשוט נפרדתי מטניה וזכיתי לראות את העיניים היפות שלה בפעם האחרונה'", הסביר, "ואחרי זה, אני פשוט מקשקש". "ברגע שנגעתי בה, היא פקחה את עיניה, ואני רואה שהיא מנסה לחזור לחיים. ואני אומר, 'היא נראית נהדר'". לטענתו, עובד בבית החולים קבע כי פקיחת עיניה של רוברטס הייתה רפלקס והסביר לו כי רוברטס איננה בין החיים. את כל ההתרחשות הזו סיפר אובריאן לפינגל, שבתורו העביר ידיעה - כאמור, לא מדויקת - על מותה של השחקנית לאתרי הבידור והרכילות. "הדבר שבא שקרה הוא ש-TMZ חיפשו אותי בטלפון", סיפר אובריאן.

בהמשך הראיון שלו, אמר אובריאן כי "בכל המובנים, (רוברטס) הלכה. היא לא הייתה בהכרה לשלושה ימים". לאחר שנודע לדובר של רוברטס על שיחתו של בן זוגה עם בית החולים, הוא הבהיר כי הודעת המוות הייתה מוקדמת. בהצהרתו העדכנית טען פינגל כי אובריאן יצר גם קשר עם שאר בני משפחתה של רוברטס וסיפר גם להם שהשחקנית הלכה לעולמה. אובריאן התייחס לדברים ואמר: "אני לא רוצה להאשים את (פינגל) בשום צורה, דרך או אופן. הייתי בהלם מוחלט, נפרדתי ממנה".

כאמור, רבים ספדו לרוברטס כשדווח על מותה - ובין הסופדים היה השחקן טופר גרייס ששיחק לצדה ב"מופע שנות ה-70", וכתב בחשבון הטוויטר שלו כי "הייתי כל כך עצוב לשמוע שטניה רוברטס הלכה לעולמה. היא הייתה בן אדם שנהדר לעבוד איתו. היא לא הייתה יכולה להיות נחמדה יותר ממה שהייתה. נתגעגע אלייך, מידג'". לא אחר מאשטון קוצ'ר - בעצמו בוגר של הסיטקום המצליח - בישר לגרייס את החדשות המעודכנות במילים "אחי, היא לא מתה". מאז, מותה של הקולגה כבר נקבע באופן רשמי.