גם 17 שנים אחרי ששודרה לראשונה, אנחנו מודים ש"המורדים" ממשיכה להעסיק אותנו. פליפה קולומבו, ששיחק את מנואל בסדרה האהובה, התראיין לאחרונה ושפך אור על נושא שמעניין אותנו במיוחד - מה לעזאזל קורה עם קמילה בורדונבה?

קולומבו התארח בתוכנית רדיו ונזכר בשנים בהן שיחק בסדרה: "זה היה שלב אינטנסיבי ויפה, תחילת הבגרות. כולנו הגענו מ'קטנטנות' וזה היה הפרויקט הראשון של כריס מורנו שהיה מיועד לנוער". קולמבו המשיך וסיפר כי הוא שומר על קשר עם חבריו לקאסט: "קמילה ואני מדברים לעיתים קרובות, כשאני נוסע דרומה אני נפגש איתה. קמילה ובנחמין הם הסנדקים של הבת שלי".

View this post on Instagram

CAMI EN ENCUENTRO DE CANDOMBE. AY ESA SONRISA FOTO SUBIDA EN 02 DE DICIEMBRE ❤ #camilabordonaba #lifestyle #mujeres #elitewayschool #rebeldeway #erreway #chiquititas #siemprechiquititas #floricienta #casiangeles #sondefierro #marizzapiaspirito #bycrismorena #benjamila #Femila #pablizza #argentina #eltrece #telefe #genteonline #ciudadcom #vidaactual #bordonababr

A post shared by BORDONABA BR (@bordonababr) on

פליפה וקמילה הכירו כבר בשנת 1999, כשילד הפלא הצטרף לקאסט של "קטנטנות", והמשיכו יחד לתפקידים ראשיים ב"המורדים", שכבשה מקום של כבוד בליבם של ילדי שנות האלפיים. כאמור, השניים בקשר עד היום, וקמילה אפילו התארחה לפני כשנתיים בתוכנית הרדיו של קולומבו.

בניגוד לשאר חברי הקאסט שהמשיכו להנות מאור הזרקורים, בורדונבה פרשה מעולם המשחק כבר ב-2011, ומאז נעלמה מהעין הציבורית. הרבה שמועות ליווה את העלמותה, היו כאלה שטענו כי התמכרה לסמים ואחרים חשבו שהיא נמצאת בעיצומו של משבר. למעשה, בורדונבה עברה לגור בקהילה של אומנים, שחקנים ומוזיקאים, או במילים אחרות - היא היפית. קולומבו הדגיש: "היא תמיד הייתה ייחודית והייתה לה אנרגיה מיוחדת. אני מעריץ אותה מאוד".