קהילת מעריצי ומעריצות הסדרות הטורקיות, שכנראה יש בה יותר חברים משהיו רוצים להודות בכך, חששה מהרגע הזה: ג'אן יאמאן, כוכב "חלומות בהקיץ" ו"הגבר הלא נכון" וסמל מין בלתי ניתן לערעור, מאורס - או לפחות עושה הכל כדי שנחשוב שהוא תפוס חזק. בעוד שיאמאן עצמו, ובת הזוג שלו דילטה לאוטה, טרם התייחסו באופן רשמי לשמועות, כמה עוקבים חדי עין הצליחו להבחין בימים האחרונים ברמזים שונים ברשתות, לפיהם נראה שהשניים בדרך לחופה.

הצעד הראשון לפתרון התעלומה מתחיל בחשבון האינסטגרם של גבר איטלקי בשם פרצ'נסקו - חבר קרוב של יאמאן שאף פרסם תמונה משותפת איתו לפני שבוע - שהעלה אתמול סרטון קצר של מטוס כשמאחוריו מתנוססת הכתובת "דילטה, התנשאי לי? אוהב אותך, ג'אן". אבל העולם מלא בנשים בשם דילטה וגברים בשם ג'אן, ולכן סרטון אחד לא יספיק בשביל לאשר את החששות. רק שכמה ימים קודם לכן, לאוטה - שדרנית ספורט איטלקית - עלתה לשידור בעודה עונדת טבעת מרשימה, מה שעשוי להצביע על כך שהיא ויאמאן אכן מאורסים.

מעבר לעובדה שמדובר עד כה בפיסות מידע בודדות בלבד, פרט אחד נוסף בקשר בין לאוטה ויאמאן גורם למעריצים לשאול שאלות בכל הנוגע לאירוסים-לכאורה: העובדה שהקשר ביניהם הוא טרי למדי, ורק בסוף חודש ינואר פורסמו דיווחים ראשונים על הרומן ביניהם. השניים אמנם הספיקו להעלות כבר כמה תמונות משותפות מאז, אבל המעריצים - שאולי פשוט ממשיכים לחלום על יקום בו יאמאן פנוי לקשר רציני - עדיין תוהים האם מדובר בלא יותר מתעלול יחצ"ני. 

ולמה שיאמאן ויחצ"ניו יהיו מעוניינים בתעלול שכזה? אחד ההסברים האפשריים יכול להיות העובדה שהשחקן עסוק בימים אלה בצילומי סדרה חדשה באיטליה, כזו שאם כל הכוכבים יסתדרו נכון - עשויה להוציא את יאמאן מגבולות הסדרות הטורקיות ולהפוך אותו לשחקן בעל שם עולמי. במסגרת הסדרה, יאמאן ייכנס לנעליו של הפיראט סנדוקאן, דמות מוכרת מהספרות וגם מהטלוויזיה, שעמדה במרכזן של מספר הפקות (כולל סדרת אנימציה ששודרה בישראל). סיפורו המקורי של סנדוקאן מתרחש במאה ה-19 ומתאר את מסעותיו בעולם כפיראט, לצד המלחמה שלו נגד הכוחות הבריטיים - ונכון לשלב זה עוד לא ברור מתי הסדרה תגיע למסך. מה שבטוח הוא שעד שזה יקרה, כנראה כבר נדע אם יאמאן אכן מאורס.

View this post on Instagram

A post shared by Francesco (@franciomw)