חוזר לבשל - הפעם במטבח: אלי אוחנה לוהק ל"המטבח המנצח VIP", כך נודע ל-mako. כדורגלן העבר והפרשן בהווה לוהק לריאליטי הבישולים המצליח, ויתחרה בתוכנית לצד אשתו, עדי. בקשת 12 יוצאים לדרך עם צילומי שתי עונות נוספות לתכנית המצליחה, כשגם הפעם זוגות מפורסמים יגיעו להתחרות במטבח זה מול זה ולפתוח הכל סביב השולחן. מלבד לזוג אוחנה, לוהקו לעונות החדשות משה פרץ ואשתו ירדן, דנה אינטרנשיונל והסוכן שלה שי כרם ורינה מצליח והאחיינית שלה.

ב"המטבח המנצח VIP" מתחרים חמישה זוגות מפורסמים מעולמות שונים להם תחביב משותף: בישולים. בכל שבוע, אחד הזוגות נכנס למטבח ומבשל לחיים כהן, רותי ברודו ושאר הזוגות ארוחה בת שלוש מנות - ראשונה, עיקרית וקינוח. שני הזוגות שקיבלו את הניקוד המשוכלל הגבוה ביותר מהשופטים ומשאר הזוגות - מתחרים ראש בראש בגמר. 

בעונה האחרונה זכו אלון אבוטבול ושיר ביליה אחרי שבגמר גברו על איציק ודניאל כהן בהפרש של שתי נקודות בלבד. "לא משנה באיזו קונסטלציה אנחנו מממשים את האהבה שלנו, זאת אהבה יפה ומשחררת, אהבה שמחפשת את הדרך כדי שלאחר יהיה טוב. פה היה לה טוב. נהניתי מאוד".

אלי אוחנה נחשב לאחד הכדורגלנים הישראלים המצליחים בכל הזמנים, ונכלל ב"היכל התהילה של הכדורגל הישראלי". הוא הוביל את בית"ר ירושלים, המועדון איתו הוא מזוהה ביותר, לשנים המוצלחות ביותר בהיסטוריה. כיום משמש אוחנה כפאנליסט בערוץ הספורט ובמונדיאל 2022 אף סיקר מקטאר את הטורניר לתאגיד השידור הישראלי.