בצל הסערה בבריטניה בעקבות התאבדותה המפתיעה של מנחת הריאליטי "אי האהבה" (Love Island) קרוליין פלאק, האתרים מעבר לים מזכירים פרט חשוב מעברה - מערכת יחסים שניהלה עם הנסיך הארי. מערכת יחסים שנגמרה ככל הנראה בעקבות הסיקור הנרחב של השניים בצהובונים הבריטיים, דבר שלא זר במיוחד למשפחת המלוכה. 

"אני לא הייתי יותר קרוליין פלאק מגישת הטלוויזיה, אני הייתי קרוליין פלאק של הנסיך הארי", סיפרה המנחה בספרה האוטוביוגרפי משנת 2014. מערכת היחסים בין השניים התקיימה במהלך שנת 2009, בזמנים בהם הארי - לפני ההיכרות עם מייגן מרקל - עוד שירת בצבא הבריטי ופלאק הייתה המנחה של תכנית טלוויזיה בריטית אחרת. לפי פלאק, ההיכרות הראשונית בין השניים נעשתה על ידי חברתם המשותפת קרוליין פינקהאם, אקסית של הנסיך הבריטי בעצמה.

"ברגע שהסיפור יצא זה נגמר. היינו צריכים להפסיק לראות האחד את השנייה", סיפרה פלאק בהתייחסות לתשומת הלב התקשורתית המוגברת שהשניים קיבלו במהלך מערכת היחסים ביניהם. בראיון מהשנה שעברה, פלאק השתדלה שלא לדבר יותר מדי על הרומן בין השניים, ככל הנראה בשביל לא להסתבך עם המשפחה המיוחסת. בתמורה, היא סיפרה על מערכת יחסים מתוקשרת אחרת שניהלה - עם הזמר הבריטי וסולן וואן דיירקשן, הארי סטיילס. 

אתמול פורסם כי פלאק הייתה אמורה לעמוד למשפט בגין תקיפה של חברה לשעבר, לואיס ברטון. לפני כחודשיים, ב-12 לדצמבר בשעה 5:25 בבוקר, התקשר ברטון למוקד החירום וטען כי פלאק תוקפת אותו. לטענתו של ברטון, היא חיטטה בטלפון שלו וקראה הודעות סמס שגרמו לה לחשוב שהוא בוגד בה, ואז החלה לתקוף אותו פיזית בעודו ישן. שוטרים אשר הגיעו למקום מצאו את השניים שיכורים ומכוסים בדם. לפי העדויות בשימוע המקדים, פלאק התפרעה במהלך המעצר והשוטרים נאלצו לרסן אותה, מה שגרם לה לאיים בכך שתהרוג את עצמה.

חברים ומקורבים למנחה טוענים כי היא הייתה מבועתת מהמחשבה שהעדויות שנאספו נגדה ייחשפו במשפט, וכי תמונות וקטעי וידאו מליל המעצר שלה יפורסמו בכלי התקשורת. זאת, לפי אותם מקורבים, הסיבה שגרמה לה לשים קץ לחייה בתחילת השבוע.

מתמודדים עם מחשבות אובדניות? אל תהססו לפנות לעזרה

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית במספר הטלפון 1201
ניתן לפנות גם במייל דרך עמוד האינטרנט
או במסרון (SMS) למספר 0768844400