שנים ארוכות שקובי אפללו הוא אחד הזמרים והכותבים האהובים במדינת ישראל. השירים שלו הפכו לפסקול מוכר במוזיקה הישראלית, עם להיטים כמו: "מכתב לאחי", "שיר געגועים" או "מה שהלב בחר" ועוד רבים אחרים. עכשיו, בריאיון ל"גלית ואילנית" (משדר חג בשלישי, 15:00, קשת 12), הוא חושף שבתחילת דרכו, בעוד שהשירים שלו כבר התנגנו בכל מקום, אף אחד לא זיהה אותו.

בעידן בו זמרים ואמנים מופיעים בכל מקום, בעיקר ברשתות החברתיות, מוזר לדמיין סיטואציה בה שירים שהפכו ללהיטים התנגנו ברדיו תקופה ארוכה ואף אחד לא הכיר את הזמר. ובכל זאת, מתברר שבתקופה שאפללו פרץ לתודעה, זה משהו שלגמרי קרה. "במשך שנה שלמה השירים שלי התנגנו ברדיו ובכלל גרתי בצפון. חייתי חיים אחרים, עוד לא פגשתי את זה", הוא משתף.

אפללו גם חושף שיחת טלפון מוזרה למדי שקיבל מקולגה ואת הזמרות המפורסמות בישראל, שניסתה בעצמה להבין מי הדמות מאחורי הקול הרך והשירים המרגשים: "יום אחד מירי מסיקה התקשרה אליי. היא ועדי הימלבלוי, הם היו יחד בפסטיגל בחיפה והיא אמרה לי: 'היי קובי, זו מירי מסיקה, אתה מכיר אותי?'. אמרתי לה שברור, היא הייתה זמרת השנה, והיא אמרה לי: 'תגיד, מי אתה? אף אחד לא מכיר אותך. לא אלה שהיו ברימון, לא מפיקים, לא יודעים מי אתה'. בהתחלה היו בטוחים שאני המאבטח של עצמי".