נדמה כי כוכבי "חברים" לעולם ישארו הדמות שלהם בסדרה - אבל בעצם, מאז סיומה של סדרת הלהיט, הכוכבים התפנו לעבודות נוספות בתחום המשחק, ולמרבה התדהמה גילמו דמויות שאין להן כל קשר לשישייה הידועה ההיא. במקרה של ליסה קודרו (פיבי), היא אף יצרה סדרה משלה בשם "טיפול אונליין", בה היא גילמה פסיכולוגית מעורערת בנפשה בשם פיונה וואלאס, שמעבירה טיפולים קצרים המוצגים דרך מצלמות האינטרנט של המטופלים. בשבע השנים בהן הסדרה הייתה קיימת, תחילה כסדרת רשת ובהמשך כקומדיה טלוויזיונית, פיונה הספיקה לשוחח עם לא מעט ידוענים, ביניהם גם כוכבי "חברים", קטעים שכמובן הפכו לפייבוריטים של הצופים. השבוע, השחקנית העלתה סרטון שמאגד את ההתארחויות של כוכבי "חברים" בסדרה בהנחייתה - ולצד ההתרגשות, הצופים הבחינו במשהו חסר.

כאמור, קודרו שיתפה סרטון שמלקט כמה רגעים יפים מאותן שיחות, בהן היא בדמותה של פיונה ומדברת עם הקאסט הכמעט-מלא של "חברים" - מאט לה בלאנק (ג'ואי), קורטני קוקס (מוניקה) דיוויד שווימר (רוס) ומתיו פרי (צ'נדלר). קודרו העלתה את הסרטון לחשבון האינסטגרם שלה לרגל עליית פרקי הסדרה לצפייה באתר IMDB, ואף כתבה "כל כך כיף שהם באו (ל'טיפול אונליין'). אולי יום אחד גם ג"א (ג'ניפר אניסטון)... הכל נמצא בIMDBtv". מעריצי "חברים" תמיד שמחים לעוד מפגש של חברי הקאסט, אבל הפעם הם לא יכלו להתעלם מהעובדה שמתוך חמשת החברים הנותרים, רק אחת לא התארחה בסדרה של קודרו - ג'ניפר אניסטון (רייצ'ל), שמסיבות לא ברורות לא השתתפה בתוכנית. 

לצד שלל התלהבויות מהמחווה של קודרו לקולגות, חלק נכבד מהמגיבים החליט להתייחס למחדל שהוא היעדרותה של אניסטון, ורבים שיתפו את דעתם בתגובות. גולש אחד כתב, "ג'ניפר אניסטון, איפה את?" בעוד אחרת תהתה "למה את מחכה, ג'ניפר אניסטון?" גולשת נוספת קבעה, "כן ג'ניפר, אנחנו מחכים". אז אמנם הפעם אניסטון לא הואילה בטובה להגיע, אבל בעבר היא כן שיתפה תמונות רבות שלה ממפגשים עם חברי הקאסט, ובטקס האמי האחרון, בו לקחה חלק משמעותי, היא אף השתתפה במערכון קצר לצד קודרו וקוקס.

בזמן ש"טיפול אונליין" עולה בפלטפורמה אחת, מעריצי "חברים" עדיין מתאוששים מהירידה של הסיטקום מפלטפורמה אחרת: נטפליקס (אל תדאגו, בישראל היא עוד זמינה). במקום בענקית הסטרימינג הפופולרית, "חברים" זמינה כעת מעבר לים רק בשירות החדש-יחסית של HBO מקס, שגם אמור לארח בקרוב את האיחוד המתוכנן של כוכבי הסדרה. האיחוד המדובר נדחה שוב ושוב בעקבות משבר הקורונה, מה שרק הגביר את התסכול בקרב הצופים. לאחרונה, אניסטון התראיינה למגזין Hello בנושא ושיתפה כי "למרבה הצער, זה מאוד עצוב שנאלצנו להזיז את זה שוב. חשבנו, 'איך אנחנו עושים את זה עם קהל חי?' זה לא זמן בטוח, נקודה. זה לא זמן בטוח לעשות את זה". 

בשבוע שעבר המעריצים קיבלו את הבשורה שהם חיכו לה יותר מכל, כשפרי הודיע בחשבון הטוויטר שלו כי הרגע המיוחל הולך ומתקרב: האיחוד, שעתידו כבר עמד בסימן שאלה, עדיין קורה - ומתוכנן כרגע לתחילת חודש מרץ הקרוב. "נראה שתהיה לנו שנה עמוסה", הבטיח בזמנו.

View this post on Instagram

A post shared by Lisa Kudrow (@lisakudrow)