בדיוק כשחשבנו שגל גדות לא יכולה להיות עסוקה יותר, היום נודע כי יש לה פרויקט נוסף ודי גדול בשרוול - גדות תעמוד מאחורי הגרסה האמריקאית לסדרה "מלכות". חברת ההפקות אנדמול שיין צפון אמריקה, יחד עם גדות ובן זוגה ירון ורסנו (שניהם בעלי חברת ההפקות Pilot Wave) יפתחו את הסדרה, ו-ורסנו וגדות גם ישמשו כמפיקים הראשיים.

גל גדות וירון ורסנו מסרו על הצעד: "אנחנו נרגשים לחגוג את הנשים הללו דרך הסיפור של 'מלכות'. הדמויות המורכבות מרתקות, משעשעות ביותר ומרגשות. נדיר למצוא תוכן שמציג דמויות בדרך כל כך אמיתית, תוך שיקוף החברה שלנו. אנחנו מצפים בקוצר רוח להביא את סיפורן לעולם ולשתף פעולה עם אנדמול שיין בפרויקט זה". גם נדב חנין, מירית טוב וגיא לוי מ-HOT ישמשו כמפיקים של הסדרה, יחד עם עמיר גנור וגל זייד מאנדמול שיין ישראל, ושרון לוי וליסה פרנהולט מאנדמול שיין אמריקה.

נדב חנין, סמנכ"ל תוכן וחדשנות ב-HOT מסר: "HOT מוכיחה שוב כי לתוכן מצוין אין גבולות ועושה צעד משמעותי נוסף על מנת לתת לתוכן הישראלי את הבמה הגלובלית שראויה לו. אנו גאים כי עוד דרמה מקורית של HOT נמכרה להפקה בינלאומית של ירון ורסנו וגל גדות שמשמשת גם כפרזנטורית שלנו ומהווה גאווה גדולה עבור כולנו. מלכות שברה שיאי צפייה עם מיליוני הזמנות ב-VOD והפכה להיות אחת מהסדרות המצליחות שלנו בעשור האחרון. כעת, עם מכירתה לארה"ב, אנו בטוחים שגם שם היא תזכה להצלחה רבה ותכבוש את לב הצופים".

העונה הראשונה של "מלכות", שודרה ב-HOT ב-2018, ועקבה אחרי עלילותיה של משפחת מאפיונרים מקומית. הדרמה מתחילה כאשר בעיצומה של מסיבת הרווקים של אייל מלכה, ראש אימפריית פשע כחול-לבן, עולים מתנקשים ליאכטה המשפחתית, ומחסלים את כל הגברים במשפחה. המלכות, נשותיהן ובנותיהן של העבריינים, מאבדות את מעמדן ברגע אחד וצריכות להיאבק על מקומן בעולם גברי בזמן שהן מסוכסכות בינן לבין עצמן. בראש המשפחה עומדת דורי (ריטה), לצידה ליזי (דאנה איבגי) בתה הצעירה והרווקה, גרושתו של בנה הפסיכולוגית נעמה (מלי לוי) והארוסה הקשוחה של בנה ספיר (ליהי קורונובסקי). העונה השנייה של הסדרה עתידה לעלות לשידור במהלך 2020.