במהלך צפייה בעונה הראשונה של "ברידג'רטון", הצופים התחבטו בלא מעט שאלות: האם דפני תגשים את חלומה להקים משפחה? האם אנתוני יזכה שוב בליבה של סיינה? והאם מרינה תזכה לפגוש שוב את אהובה המוצב בשדה הקרב? אבל אין צורך לציין שהשאלה הגדולה ביותר הייתה כמובן סביב זהותה המיסתורית של העיתונאית המחתרתית ליידי וויסלדאון, שטור הרכילות הקבוע שלה הצליח להטריף את האצולה הלונדונית.

אם כבר צפיתם ב"ברידג'רטון" (ואם לא, תיזהרו כי הנה מגיעים הספוילרים), אתם בוודאי כבר יודעים שהשאלה הזו קיבלה תשובה מפתיעה למדי עם סיום העונה, כשגילינו שמאחורי הרכילאית המפולפלת עומדת לא אחרת מאשר הנערה התמימה למראה שאף אחד לא חשד בה לרגע: פנלופי פת'רינגטון. אותו גילוי מסעיר השאיר לא מעט צופים פעורי פה, ועכשיו מתברר שהצופים אינם היחידים שהופתעו - כאשר גם צוות השחקנים של הסדרה לא ידע את התשובה לשאלה, והמידע נשאר סודי עד הרגע האחרון. 

בראיון ל"The Netflix Afterparty" עם דיוויד ספייד, השחקנית גולדה רושובל, שגילמה את המלכה שרלוט, סיפרה כי זהותה של ליידי ווילסדאון הוסתרה גם מכוכבי הסדרה בעצמם. לדבריה, השחקנים קיבלו תסריטים בהם כתוב סיום אחר מסיום הסדרה האמיתי, על מנת לטשטש את הדמות שאחראית לפועלה של וויסלדאון. "אף פעם לא נתנו לנו את הסופים הנכונים בתסריטים, ככה שאף אחד מהקאסט לא באמת ידע. אם הם לא קראו את הספרים, אף אחד מהקאסט לא ידע". ובכן, זה לגמרי מסביר את הסקרנות בעיניה של אלואיז שעובדת בקדחתנות על המחקר שהמלכה ביקשה ממנה לערוך.

מתוך "ברידג'רטון" (צילום: Liam Daniel, netflix)
הצליחה להערים על כל בני החברה הגבוהה. פנלופי פת'רינגטון | צילום: Liam Daniel, netflix

כידוע, "ברידג'רטון" מבוססת על סדרת רומנים מאת הסופרת ג'וליה קווין. באותם רומנים, זהותה של וויסלדאון נחשפת רק בספר הרביעי, "Romancing Mister Bridgerton" - אך בסדרה, כידוע, הוחלט לגלות לצופים מי עומדת מאחורי הרכילאית כבר בסוף העונה הראשונה, בחירה שיש שיגידו שהיא תמוהה למדי.

בהמשך אותו ראיון, סיפרה רושובל על התמודדות משעשעת למדי מימי הצילומים: התלבושות המגונדרות, האופייניות למלכת אנגליה במאה ה-19, הקשו עליה לבצע פעולות יומיומיות - כמו שימוש בשירותים. "להשתין היה די קשה, כן. זה לקח בערך חצי שעה ללכת לשירותים". בדמותה של שרלוט, השחקנית נאלצה ללבוש שתי חצאיות ושני מחוכים מתחת לשמלות הגדולות. רושובל אף סיפרה בעבר למגזין אינסיידר כי תהליך ההלבשה היה מייגע וארך בין 45 דקות לשעה, והצריך לפחות שני אנשים.