לא בטוח שאתם זוכרים את ברוס מ"איש משפחה" - הוא לא נמנה בין הדמויות הראשיות של הסדרה, וידוע בעיקר בכך שהוא נוהג לצעוק "!Oh No" ובתור אחד הלהט"בים הבודדים בה. אבל בעונה החדשה של הסדרה (ה-19 במספר), ברוס קיבל פרק שלם משלו, שדווקא זכה לשם "החתונה של מג". במהלך הפרק מג מתחילה לצאת עם ברוס, למרות שמשפחת גריפין מתעקשת שהוא "בבירור גיי". המשפחה השמרנית של ברוס, מצדה, לוחצת עליו להתמסד עם בת זוג, ועל כן, בחוסר רצון הוא מתארס למג. לבסוף מג מחליטה לבטל את החתונה, לא לפני שהיא מעודדת את ברוס לצאת מהארון אחת ולתמיד ולהתאחד עם אהבת חייו, ג'פרי. בסיום הפרק ברוס וג'פרי מתחתנים בחניון של הסופרמרקט ופיטר גריפין עצמו מנהל את הטקס.

מעריצי "איש משפחה" לא נשארו אדישים להכרזה של הדמות, ומיהרו לחגוג בטוויטר את היציאה מהארון. "ציון דרך נוסף ביום ראשון האחרון: ברוס סוף סוף יצא מהארון כהומו. הוא אוהב גברים", הכריז אחד הגולשים הנרגשים. "ג'פרי וברוס התחתנו! אני כל כך שמחה!"' כתבה גולשת נוספת. "טוב, זה היה פרק כיף. אחרי כל השנים האלה ברוס *סוף סוף* סיפר להורים שלו שהוא הומו. משהו שהוא מדבר על לעשות אותו בסדרה לאורך שנים!", הוסיף מעריץ אחר.

לאורך השנים, "איש משפחה" ספגה ביקורות קשות על כך שהיא נוהגת להתבדח על חשבון הקהילה הגאה, ובכירי התכנית אלק סולקין וריץ' אפל אף התבקשו להתייחס בשנה שעברה למשפט שנאמר במהלכה על ידי פיטר גריפין: "אנחנו מנסים להפסיק בהדרגה את הדברים של ההומואים". "אם תסתכלו על הסדרה משנת 2005 או 2006, ותשוו אותה לעצמה ב-2018 או ב-2019, תגלו שיש בה הבדלים", הסביר סולקין בראיון ל-TVLine, "חלק מהדברים שהרגשנו בנוח להגיד ולצחוק עליהם אז, היום אנחנו מבינים שהם לא מקובלים. האקלים הוא שונה, התרבות שונה והדעות שלנו שונות. הן התעצבו על ידי המציאות סביבנו, אז אני חושב שהסדרה חייבת להשתנות ולהתפתח בהרבה דרכים שונות", הוא הוסיף. 

פטריק וורברטון, שמדובב את ג'ו סוונסון, התראיין אף הוא לאתר הבריטי דיגיטל ספיי וסיפר: "אם יש יותר מדי הומור על הקהילה הגאה זה הופך לבריונות ואני לא אוהב את זה", הוא שיתף. "התכנית היא סאטירית וזה אכן נראה כמו לשון הרע שעברה את הגבול. אם זה הופך למטרה קבוצה אחת יותר מאשר אחרות, אז אני חושב שזה בריונות".

יוצרי "איש משפחה" הם לא הראשונים שלוקחים דמות משנית שליוותה את הסדרה לאורך שנים ומוציאים אותה מהארון. רק בחודש מאי של השנה שעברה התבשרנו שמר עכבר - המורה המפורסם מ"ארתור", יצא מהארון והתחתן עם בחיר ליבו. גם בפרק הסיום של הסדרה המצליחה "Adventure Time" הנסיכה באבלגאם התנשקה עם מרסלין, וב"האגדה של קורה" - סדרת ההמשך של "אווטאר: כשף האוויר האחרון" - נרמז כי קורה ואסאמי הן זוג, אך הדבר מעולם לא נאמר מפורשות. עכשיו רק ניתן לחכות שהקהילה הגאה תקבל גם דמות ראשית מצוירת להתגאות בה, ולא רק דמויות משנה.