תזכרו את התאריך: היום, יום חמישי ה-19 בנובמבר, קיבלנו תשובה לשאלה הכי חשובה שמעולם לא תכננו לשאול, שהגיעה במסגרת ראיון של פול בטאני - ויז'ן בשביל צופי מארוול שביניכם - לתוכנית האירוח "Stir Crazy" בערוץ קומדי סנטרל. בטאני, שנמצא בעיצומו של מסע היח"צ לסדרה החדשה מבית האולפנים, "וונדה-ויז'ן", שעתידה לעלות בינואר הקרוב, חשף במהלך השיחה פרט שהצליח לטלטל את המעריצים.

במסגרת הראיון, בטאני נשאל סדרת שאלות על שמועות שאותן הוא התבקש לאשר או להפריך. על השאלה האם "וונדה-ויז'ן" תכלול עירום הוא ענה בשלילה, תשובה מתבקשת לאור העובדה שהיא עולה בשירות הסטרימינג הידידותי למשפחה של דיסני. זו כנראה הנקודה שבה שווה לציין כי ויז'ן הוא לא אדם סטנדרטי, אלא אנדרואיד - רובוט דמוי אדם שקיבל חיים הודות לאבן אינסוף ומכת ברק. שאלת ההמשך הייתה האם ויז'ן מקיים יחסי מין. על זה השיב בטאני "מה שהוא עושה או לא עושה, ויז'ן יכול לשנות דחיסות. אז יש את זה". לאחר שהמנחה דחק בו להוסיף פרטים נוספים על צבע איבר מינו, השחקן ענה כי "הוא סגול".

נושא הדחיסות המשתנה של ויז'ן הוא לא המצאה של בטאני. העובדה שדמותו של ויז'ן מסוגלת לשנות את צפיפות ודחיסות גופו ידועה, והיא גם זו שמאפשרת לו לעוף. עם זאת, פרט המידע על הצבע של איבר מינו הוא חדש ותמוה, במיוחד מכיוון ששאר גופו של האנדרואיד הוא אדום. התגובות כמובן לא איחרו לבוא: "תקשיבו אני אוהב את זה שהיקום הקולנועי של מארוול מביאים את ויז'ן לקהל גדול יותר, אבל אני לעולם לא אסלח על זה שגורמים לאנשים לחשוב שהוא סגול??? הוא בבירור אדום", כתב מגיב אחד. מגיב אחר צייץ: "מעריצי היקום הקולנועי של מארוול: 'מתי מארוול יתנו לנו חדשות'. מארוול: 'טוב... אה... לויז'ן יש פין סגול'". מגיב נוסף לא הסכים להאמין למידע החדש וכתב "לא, הוא השתמש באייר-דרופ כדי להכניס את וונדה להריון". גולש אחר כבר היה הרבה יותר נסער: "ויז'ן הוא אנדרואיד בצבע אדום ויש לו פין בצבע סגול, מה לעזאזל, זה נשמע כמו מערך צבעים איום ונורא". 

"וונדה-ויז'ן" היא מיני-סדרה מבית מארוול שעתידה לצאת בתחילת 2021 בענקית הסטרימינג דיסני פלוס. היא תעקוב אחר סיפורם של הנוקמים וונדה מקסימוף (אליזבת' אולסן) ובן זוגה ויז'ן. הסדרה תהיה ההצצה הראשונה לשלב הרביעי של היקום המארוולי, לאחר ניצחונם של הנוקמים את ת'אנוס הטיטאן והחזרת חצי מהאנושות בחזרה לחיים, ותהיה הראשונה מבין שמונה סדרות בת שמוציאים האולפנים. הסדרה תכלול שישה פרקים וככל הנראה תוביל לסרט ההמשך "דוקטור סטריינג' בממדי השיגעון".