בחודש מאי האחרון, רגע אחרי עליית העונה הרביעית של "בית הנייר", הגיעה לנטפליקס "קווים לבנים", סדרה נוספת מבית היוצר של אלכס פינה (שיצר גם את "בפנים"). המותחן הבריטי-ספרדי של פינה ונטפליקס הפך ללהיט ועמד במשך שבועות בראש טבלת התכנים המבוקשים של השירות, אבל גם כשהבאזז סביב הסדרה כבר נחלש - היא עדיין מספקת כותרות מעניינות. 

לפי דיווח של הסאן הבריטי, כוכבת הסדרה לורה האדוק, שהשתתפה גם בכמה מסרטי מארוול, נמצאת בימים אלה בזוגיות עם לא אחר מאשר טום ריס-האריס, מי שגילם בסדרה את אחיה הצעיר. למי שהספיק לשכוח מה בדיוק קורה ב"קווים לבנים", נזכיר כי היא עוסקת בזואי קולינס (האדוק), החוקרת את מותו המסתורי של אחיה אקסל (ריס-האריס), שנחשב לנעדר במשך 20 שנה, מאז שעבד כדי ג'יי באיביזה.

האדוק וריס-האריס אמנם לא חולקים סצנות בסדרה (כל אחד מוצג בה בציר הזמן שלו), אבל העבודה המשותפת ככל הנראה עשתה את שלה. "בני הזוג בילו המון זמן ביחד בלונדון והם באמת מאוהבים", סיפר מקור בתעשייה, "הם מבלים המון ורוצים לצלם סדרה נוספת ביחד, לורה שומרת על קשר קבוע עם נטפליקס". 

"היא הציגה את טום לכל החברות של ורואה את העתיד שלה איתו, למרות שהוא צעיר ממנה בשבע שנים", הוסיף אותו מקור. לפי המקורב, החיבור בין בני הזוגים נעשה כבר בספרד, שם גם צולמה הסדרה בכיכובם: "לספרד יש מקום מיוחד בלבבות שלהם, זה המקום בו הם התאהבו". 

מתוך
צעיר ממנה בשבע שנים. טום ריס-האריס (משמאל) ב"קווים לבנים" | צילום: Netflix

לפני הרומן הטרי עם ריס-האריס, האדוק הייתה בזוגיות ארוכה עם כוכב טלוויזיה אחר: סם קלאפלין, כוכב העונה האחרונה של "כנופיית ברמינגהם" (Peaky Blinders) שהשתתף גם בסרטים כמו "שודדי הקאריביים", "ללכת בדרכך" ו"משחקי הרעב". קלאפלין והאדוק נישאו בשנת 2013 לאחר שנתיים של זוגיות, והביאו לעולם שני ילדים - פיפ בן ה-5 ומרגו בת השנתיים. בחודש אוגוסט האחרון, הודיעו השניים כי הם נפרדים.