אובססיית המעריצים של חברים לא נרגעת גם 15 שנה אחרי ירידתה (השנה היא 2018 וחברים היא הסדרה הכי נצפית בבינג׳ בשירותי הסטרימינג, מה נסגר), אבל אנחנו בסדר עם זה כל עוד זה מספק לנו ידיעות כמו זאת שלפניכם. 

השבוע, הסדרה עוררה דיון טוויטר מסעיר, כשצופים הבינו כמה זמן באמת עבר מאז שידורה. זוכרים את הסרטון שצילם רוס לקראת יום ההולדת ה-18 של אמה, הבת שלו ושל רייצ׳ל? ובכן, הוא עומד להיות רלוונטי מתמיד.

"אוקיי אז צפיתי אתמול בחברים ורוס צילם סרטון ליום ההולדת ה-18 של אמה", כתבה צייצנית בשם לוסי. "צ'נדלר אומר שם ׳היי אמה, השנה היא 2020. התעוררת כבר מהשנ"צ?". ואז זה הכה בי ש-2020 זה בשנה הבאה! אמה תהיה בת 18 בשנה הבאה!". כן, האופן בו הזמן מתקדם כרונולוגית ואתם עדיין צופים בחברים הוא פשוט מיינד-בלואינג.

האובססיה הזאת, אגב, עושה הרבה מאוד טוב לכיס של הכוכבים הראשיים. ג'ניפר אניסטון, קורטני קוקס, ליסה קודרו, מת'יו פרי, מאט לה בלנק ודיוויד שווימר מרוויחים כל אחד 2% מכל עסקות הסינדיקציה הרבות של חברים, שהמחיר שלה רק ממשיך לעלות (כפי שנטפליקס מרגישים היטב). כל אחד מהם מכניס 20 מיליון דולר לשנה רק מהשידורים החוזרים של הסדרה, מה שמסתכם בכשישה מיליון ש"ח לחודש. במילים אחרות, הם יכולים לא לעבוד יותר בחיים, ורק לנוח ולהתקיים מסדרה שסיימו לצלם לפני 15 שנה. הקנאה מעולם לא הייתה ממשית יותר.