במסגרת צעד שיווקי שהוא ספק תעלול יח"צ וספק דאגה לשלום הציבור, אמזון העלתה בסוף השבוע טריילר חדש לעונה השנייה של סדרת גיבורי העל שלה, "The Boys" (בה מככב גם תומר קאפון), ואז הסירה אותו תוך 24 שעות.

הסיבה עדיין לא ברורה, שכן הטריילר אמנם אלים למדי ומכיל כמה וכמה שוטים מדממים במיוחד, אבל בהחלט לא משהו מזעזע שהאינטרנט לא ראה בעבר. ייתכן שמדובר בטעות, או בחשיפה מקרית של משהו שיוצרים לא תכננו לגלות לציבור. אבל בכל מקרה, באינטרנט כמו באינטרנט, ההסרה הרשמית לא משנה כלום, וניתן לצפות בטריילר בשלל דרכים שונות.

הטריילר נפתח בהומלנדר (אנתוני סטאר) נוחת על האדמה כשדם מכסה את פניו, וממשיך בשרשרת דימויים וסצנות מקוטעות של גיבורי הסדרה ללא נרטיב עלילתי. חלק מהן, כאמור, מכילות המון דם, הן על פני הדמויות והן על חפצים דוממים.

בין השוטים שבטריילר נחשפים שני פרטים מעניינים: הראשון הוא ג'יאנקרלו אספוזיטו ("שובר שורות"), שככל הנראה ישתתף בעונה השנייה. השני הוא דמות חדשה בשם טרור הכלב, שמופיעה בקומיקס המקורי בתור הסיידקיק של בילי בוצ'ר (קארל אורבן). מעבר לזה, ניתן לראות בטריילר את כל שאר הכוכבים, ביניהם גם קאפון, כמו גם סצנות רבות של אלימות, אקשן ואצבעות משולשות שמופנות כלפי המסך. טרם פורסם תאריך עלייה רשמי לעונה השנייה, שככל הנראה תהיה זמינה במהלך שנת 2020.