נמשכים החיפושים אחר כוכבת "גלי" נאיה ריברה, הנעדרת מאז יום רביעי האחרון, לאחר שבנה בן ה-4 נמצא נטוש לבדו על סירה באגם פירו שבקליפורניה. על פי כוחות החילוץ, לא קיים סיכוי של ממש למצוא את ריברה בחיים, ולכן המאמצים מתמקדים כעת באיתור גופתה. אחת מהאנשים שהציעה את עזרתה לאותם כוחות חילוץ היא לא אחרת מאשר הת'ר מוריס, הקולגה של ריברה מימי "גלי", שגילמה בסדרה את בריטני פירס, בת הזוג של סנטנה לופז (ריברה).

בתגובה לציוץ בחשבון הטוויטר של שריף מחוז ונטורה, שעדכן אודות החיפושים אחר השחקנית, כתבה מוריס: "השם שלי הוא הת'ר מוריס, אני חברה קרובה וקולגה של נאיה. אני מנסה לבצע חיפוש רגלי ולארגן משלחת חילוץ יחד עם קבוצה קטנה של חברים באגם פירו. אני מבינה שהכוחות שלכם עושים כל מה שהם יכולים, אבל אנחנו מרגישים חסרי אונים וחסרי כוחות ורוצים לעזור בכל דרך אפשרית. השארתי הודעה אצל מחלקת החילוץ והאוויר, ואני אתקשר שוב מחר".

ההצעה של מוריס לסייע לאותם כוחות מגיע בהמשך לציוץ שפרסמה במהלך סוף השבוע, בו הודתה לכל האנשים העובדים למען איתורה של ריברה. "תודה למחוז טולייר, למחוז לוס אנג'לס, לסאן לואיס אוביספו ולכל אלה שעובדים כרגע ללא מנוחה במסגרת החיפוש והאיתור של נאיה שלנו", כתבה. 

ביום שישי האחרון הודיעו המשטרה המקומית כי נשללה האפשרות לפיה היעלמותה של ריברה הייתה מכוונת, וכי הסברה היא שמדובר בתאונה טרגית.  זו תעלומה", סיפר קווין דונהיו, אחד מהשוטרים העוסקים באיתור גופתה של השחקנית, "אנחנו עדיין חוקרים, אנחנו עדיין מחפשים. אנחנו מנסים לחשוף כמה שיותר רמזים ככל שאנחנו מתקדמים. אבל בינתיים, אין לנו באמת הרבה מידע כדי שנוכל להניח מה קרה". 

דונהיו אף ציין כי בשלב זה לא ברור האם בנה של ריברה, ג'וזי, חזר לסירה בכוחות עצמו או האם ריברה היא זו שסייעה לו, בזמן שנשארה במים. "אני יודע שהיא הייתה במים", הסביר, "אבל אני לא יודע אם היא עזרה לו לחזור לסירה. את זה אני לא יודע".

לפי דונהיו, המאמץ לאיתור גופתה של ריברה נתקל בקשיים גם בגלל התנאים בהם נמצא האגם. "התנאים הם לא כאלה של אוקיינוס, שיש לך מקומות עם מים נקיים וברורים. באגמים, ככל שאתה מתקרב יותר לקרקעית, ככה הכל פחות ברור", הסביר, "אז אם היא נמצאת בתחתית האגם, היא ככל הנראה ממקומת בנקודה בה אין שום יכולת לראות משהו".

בימים מאז היעדרותה של ריברה, רבים מבני משפחה - בהם הוריה, אחיה ובן זוגה לשעבר, ריאן דורסי, אבי בנה - הגיעו לאגם פירו. כמה מהם אף תועדו כשהם מנסים לסייע בכוחות עצמם במאמצים לאיתור הגופה, בליווי מתנדבים מקומיים וכן בסיוע של רובוטים תת-מימיים.