בשבוע השלישי לשידורה אפשר כבר לפסוק בוודאות ש"הנוכלות", הקומדיה החדשה שיצרו אילן פלד ויעל פוליאקוב, מספקת לצופיה מצעד יפהפה של הופעות אורח מפתיעות וליהוקים לא צפויים. פלד ופוליאקוב חוזרים ב"הנוכלות" לתפקידי מירי פסקל (פלד) ואחותה תקווה (פוליאקוב), שהפציעו לראשונה על המסכים הישראליים ב"אחד העם 1", והם הביאו עמם הן את כוכבי "אחד העם" (וסדרת ההמשך, "אחד העם 101") ענת מגן-שבו בתפקיד אילנית וארז בן הרוש - שגם מביים את "הנוכלות" - בתפקיד חבשוש, והן שורה של שחקנים חדשים.

הופעת האורח הראשונה ששבתה את תשומת ליבנו היתה זו של כוכבת הילדים אפי בן ישראל ("פרפר נחמד"), שמגלמת בסדרה את אחת מחברותיה של מירי, נמשך בהופעת המשחק הראשונה אי פעם של סולן "היהודים" תום פטרובר בתפקיד מושא אהבתה של מירי (בת זוגו ושותפתו המוזיקלית, אורית שחף, מופיעה גם היא בסדרה) והגיע לשיא חדש בפרק 5 ששודר אתמול. בפרק, מירי ותקווה מקימות עסק קטן ומפוקפק לניקוי בתים, בניסיון לסחוט את התהילה שזכו לה אחרי הופעתן בתוכנית ריאליטי. הן לא מתגלות כמנקות מוכשרות במיוחד, ומחליטות במקום זאת לגנוב חפצים יקרי ערך מהבתים שהן מנקות ולמשכן אותם. העוקץ ממשיך באין מפריע עד שהן מגיעות לביתה העצום של אישה עשירה בשם ניקול, שלא מזהה אותן (למרות התחפושות הרעועות) ומעליבה אותן. מירי חובטת בניקול, זו מתעלפת ושתי הנוכלות מפנות אותה מהבית ומגלות שכנראה פגעו בה באופן בלתי הפיך.

וכל זה אחלה, אבל באנו פה לדבר על הופעות אורח, נכון? וגם מתחת לפאה השחורה של ניקול מסתתרת שחקנית מוכרת מאוד: שרון זליקובסקי. זליקובסקי פרצה לתודעה הישראלית בתפקיד המ"כית הקשוחה נויה בסדרה "טירונות" בתחילת שנות האלפיים והמשיכה אחר כך לתפקידים ראשיים בסדרות "טיפול נמרץ" ו"כתב פלילי". במקביל לקריירת המשחק היא הנחתה ברדיו ובטלוויזיה, פצחה בקריירת קואצ'ינג והנחיית סדנאות להתפחות אישית ואפילו הוציאה אלבום ב-2017. אל "הנוכלות" היא מגיעה אחרי הפסקה קצרה מתפקידי משחק בטלוויזיה, וההופעה האחרונה שלה על המסך הקטן היתה בסדרה "ג'וני ואבירי הגליל" ב-2015.

טירונות (צילום: צילום מסך; מוביט הפקות)
סגן נויה ב"טירונות" | צילום: צילום מסך; מוביט הפקות

נוסף לזילקובסקי, צופים חדי עין יכלו לזהות אתמול בפרק את מעצבת האופנה דורית "דודו" בר-אור וגם הופעה סופר-זריזה של עינת ארליך.

"הנוכלות" משודרת ב-yes Comedy בימי שבת