במשך שנים פריס הילטון נתפסה כילדת שמנת מפונקת, עקב היותה צאצאית למשפחת הילטון העשירה שבבעלותה מותג מלונות היוקרה, אך כעת היא חושפת שהילדות שלה לא בדיוק הייתה גן העדן שכולם מדמיינים. בסרט דוקומנטרי חדש בשם "This Is Paris", שיעלה ליוטיוב במלואו בחודש הבא, נפתחת הילטון בת ה-39 על טראומת ילדות שחוותה עליה לא סיפרה לאיש.

"קרה לי משהו בילדות שלא דיברתי עליו עם אף אחד", הילטון אומרת להוריה בקטע מתוך הסרט, "ועדיין יש לי סיוטים על זה". לאחר מכן מראה הטריילר סרטון וידאו ביתי שצולם כאשר הילטון שהתה בפנימייה. "הדבר היחיד שהציל את השפיות שלי היה לחשוב על מי שאני רוצה להיות כשאני אצא משם", היא אומרת בקריינות, "פשוט יצרתי את המותג הזה, הפרסונה והדמות, ואני תקועה איתו מאז. מצטערת, אני כל כך רגילה לגלם דמות אז קשה לי להיות נורמלית".

יוצרי הסרט מן הסתם שומרים את החשיפה המרעישה לסרט עצמו, אבל ככל הנראה מדובר במשהו שקרה להילטון בזמן ששהתה בפנימייה, שכן היא אומרת להוריה ש"לא יכולתי לספר לכם משום שבכל פעם שניסיתי הם הענישו אותי". על פי דיווחים, הסרט צפוי לעסוק בין היתר בתעשייה שלמה של פנימיות, בתי ספר ומרכזי גמילה וטיפול שמיועדים לילדים בעייתיים של הורים עשירים, אשר נשלחים לשם כדי "לקבל חינוך" - בעוד יש הטוענים כי אותה שיטת חינוך נחווית על ידי חלק מהילדים כהתעללות.

בנוסף, הסרט צפוי להתייחס למספר תקריות עבר של הילטון, כמו למשל התקופה בה נכלאה לאחר שהואשמה בנהיגה ללא רישיון, או קלטת הסקס שלה ששוחררה בניגוד לרצונה בשנת 2003. הילטון התייחסה לכך פעמיים בעבר, פעם אחת בראיון לרשת CNN בשנת 2011, בו אמרה: "אני לא רוצה להיות מזוהה בגלל זה. ועכשיו כשאנשים יסתכלו עלי הם יחשבו שאני מישהי שאני לא, רק בגלל תקרית אחת בלילה אחד עם מישהו שהייתי מאוהבת בו. אנשים מניחים, 'או, היא שרמוטה' רק בגלל דבר אחד שקרה לי, וזה קשה בגלל שאני אצטרף לחיות עם זה למשך שארית חיי ולהסביר את זה לילדים שלי. זה משהו ששינה את חיי לנצח ולעולם לא אוכל למחוק את זה".

בפעם השנייה בה הילטון דיברה על אותה תקרית היא עשתה זאת בסרט הדוקומנטרי "The American Meme", בו סיפרה: "לא יצאתי מהבית חודשים, זה היה כל כך מביך. זה היה כמו להיאנס. זה הרגיש כאילו איבדתי חלק מהנשמה שלי. עכשיו לעולם לא אהיה מי שהייתי יכולה להיות".

"This Is Paris", שיעלה ב-14 בספטמבר, צפוי להציג לא רק ראיונות עם הילטון עצמה, אלא גם עם כמה ממקורביה, בהם אחותה ניקי, דודתה קייל ריצ'רדס וחברתה הטובה קים קרדשיאן.

View this post on Instagram

Sneak peak of my new documentary #ThisIsParis premiering September 14th on @Youtube Originals. Finally ready to reveal who I truly am and speak about experiences in my life that I’ve never told anyone before. Get ready to meet The Real Paris.

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on