כש"אחת שיודעת" המקורית עלתה לאוויר ב-2007, סצנות הסקס בה עוררו מחאה רחבה מצד ארגוני הורים אמריקאים שמרנים. כעת, כשגרסה מחודשת של הסדרה עומדת לעלות למסך, ברשת CW החליטו לאמץ את הביקורת ולהשתמש בה לטובתם - והחלו לקדם את הסדרה בעזרת ציטוטים שפורסמו בתקופת המחאה ההיא, כמו "הסיוט של כל הורה". עכשיו, רגע לפני עלייתו למסך של החידוש המצופה, נראה שגם הפעם סצנות הסקס מעוררות תשומת לב רבה. ואם חשבתם ש"אחת שיודעת" המקורית הייתה לוהטת, רק חכו: נראה שהסצנות האינטימיות הפכו נועזות עוד יותר עם הזמן.

צופים שזכו להצצה מוקדמת לעונה החדשה מדווחים שמדובר בלא פחות מ"פורנו רך". אם בסדרה המקורית זכינו לראות מין בשלישייה רק בעונה השלישית, כאן המיניות הנזילה מתבטאת כבר בהצצה לחייה של דמות ראשית באחת הסצנות הראשונות. בפרקים הראשונים של הסדרה, על פי הדיווחים, אפשר לראות את אחת הדמויות נהנית ממין אוראלי באמצע מועדון, בזמן שהיא בוהה בנער אחר שבו היא מעוניינת. בסצנה אחרת, אחד הבנים (בגילומו של תומאס דוהרטי) מתמזמז עם בחורה בזמן שהוא נהנה מליטופים של נער אחר. בנוסף, ישנן כמה סצנות שמתרחשות בסאונות לגברים בלבד. נשמע לוהט, אבל עדיין לא השתכנענו שזה יכול לפצות על היעדרה של בלייר וולדורף האייקונית.

אחד הצופים שזכו להשתתף בהקרנה המוקדמת אמר למגזין פייג' סיקס כי "אני מרגיש שהגרסה החדשה מתאמצת מדי. הם הורסים משהו קלאסי ובו זמנית עושים היפר-סקסואליזציה לשחקנים הצעירים, שזה די פוגעני". בנוסף, מי שצפו בפרקים הראשונים אומרים שלמרות שאין בהם הופעות של הקאסט המקורי - חלק משמות הדמויות בהחלט מוזכרים שם. ובכל זאת, לדברי הצופים, "החבורה הזאת לא דומה בשום צורה לחבורה הישנה". 

בסוף השובע שעבר גם שוחרר טריילר ראשון מלא לסדרה, ובו יש רק הצצה קטנטנה לסצנת מין בשלישייה. הטריילר מתמקד ברובו בכניסתה של דמות חדשה לחבורת הנערות והנערים הפופולרית ששולטת בבית הספר, ממש כפי שדן האמפרי הצליח להסתנן לקליקת האליטה במקור. עדכון אחד רלוונטי שמופיע בטריילר החדש הוא שהפעם גוסיפ גירל עצמה לא מתחזקת בלוג, אלא חשבון אינסטגרם. "אחת שיודעת" גרסת 2021 צפויה לעלות ב-HBO מקס ב-8 ביולי, ולא ידוע עדיין אם ומתי תשודר גם בישראל.